FOTO V puberte škaredé káčatko, ale v dospelosti... Neuveriteľná premena z emo na sexi blondínu (28) | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

FOTO V puberte škaredé káčatko, ale v dospelosti... Neuveriteľná premena z emo na sexi blondínu (28)

Zdroj: Instagram/bybrookelle
15.03.2019 08:18

SUNSHINE COAST - Vizážistka a influencerka Brookelle McKenzieová z Austrálie zdieľala na Instagrame fotografiu spred štrnástich rokov, kedy uznávala emo štýl. Jej fanúšikovia nemôžu uveriť, ako sa z dievčaťa s temným imidžom stala nádherná blondínka. Priznáva, že kedysi si strihala vlasy žiletkou. Teraz sa už o seba stará úplne inak.


Dvadsaťosemročná Brookelle je príkladom, že puberta zmenila množstvo ľudí. Ako tínedžerka sa obliekala a líčila ako emo. Nosila väčšinou čierne veci a takto sa aj maľovala. Fotografiu z tohto obdobia zverejnila nedávno na svojom Instagrame, kde má takmer 900-tisíc sledovateľov. Má na nej dlhé čierne vlasy, ktoré si podľa vlastných slov rezala žiletkou a viditeľná je tiež výrazná linka okolo očí. Najnovšie snímky však McKenziovú zobrazujú ako krásnu blondínu s dokonalým mejkapom a ženskými tvarmi, ktoré oblieka do vyzývavých kúskov. 

FOTO V puberte škaredé
Zdroj: Instagram/bybrookelle

"Na fotke mám štrnásť rokov, dnes mám dvakrát toľko. Mám pocit, že odhaľujem svoju identitu," okomentovala vlastné zábery. Jej fanúšikovia nedokážu uveriť, ako veľmi sa zmenila. 

FOTO V puberte škaredé
Zdroj: Instagram/bybrookelle

FOTO V puberte škaredé
Zdroj: Instagram/bybrookelle

Mnohí dokonca zistili, že s ňou kedysi boli v kontakte na MySpace. "To je bláznivé, netušila som, že si to ty, poznám ťa už taký dlhý čas," napísala jedna z užívateliek. Pri pohľade na Brookelle je naozaj neuveriteľné, ako veľmi sa za tie roky zmenila. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články