Sexi blondínka pobúrila fanúšikov svojou FOTO: Všimnite si ten detail za jej zadkom | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Sexi blondínka pobúrila fanúšikov svojou FOTO: Všimnite si ten detail za jej zadkom

Zdroj: Instagram/tammyhembrow
10.01.2019 20:22

SYDNEY - Modelka Tammy Hembrowová čelí po zverejnení jednej svojej fotografie obrovskej kritike zo strany fanúšikov. Ich pozornému oku totiž neuniklo, že na obrázku nie je niečo v poriadku. Sexi blondínka sa ich teraz márne snaží presvedčiť, že záber ho nijako neupravovala a ide iba o optický klam.


Dvadsaťtriročná fitness trénerka a modelka naštrbila dôveru jej fanúšikov. Mnohí sú totiž presvedčení o tom, že fotka, na ktorej pózuje v ružových bikinách, je veľmi nešikovne upravovaná. Dlaždice na okraji bazéna, na ktorom sedí, sa totiž podivne ohýbajú. Kým niektorí si myslia, že ide o optický klam, druhí tvrdia, že je to práve výsledok zbabranej úpravy fotografie. 

Sexi blondínka pobúrila fanúšikov
Zdroj: Instagram/tammyhembrow

Zaskočená Tammy trvá na tom, že do snímky nijako nezasahovala a dlaždice na okraji bazéna boli uložené presne tak, ako ich vidno, pretože kopírujú stĺp, na ktorom sedí. "Nikdy nikomu nič nevysvetľujte," radí jej jeden z fanúšikov. Ďalší zas vtipne dodali, že toľko diskutované dlaždice jednoducho nevydržali nápor guľatého modelkinho zadku a ohli sa. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články