Dievčatko (3) objavilo ľúbostné listy svojich rodičov: Stalo sa to najhoršie, čo mohli čakať | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Dievčatko (3) objavilo ľúbostné listy svojich rodičov: Stalo sa to najhoršie, čo mohli čakať

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
06.09.2018 12:48

LONDÝN - Na úsmevnú, viac ako päťdesiatročnú historku, si po rokoch spomína manželský pár. Celú udalosť považujú už teraz síce za vtipnú, ale v minulosti ich dostala do veľkých rozpakov. Všetko pritom spôsobila ich dcéra a jej nevinná hra na poštára.


Šteklivým listom, ktoré si kedysi vymieňali zaľúbenci rozdelení diaľkou, už definitívne odzvonilo. Voňavé poštové obálky naplnené ľúbostným obsahom nahradili smsky, e-maily a odkazy na sociálnych sieťach. Zároveň však odobrali zo vzťahu značnú dávku očakávania, túžby a napätia. A presne takýto obsah nabitý citmi a vyznaniami mali aj listy, ktoré v šesťdesiatych rokoch minulého storočia posielal mladík, ktorý pracoval na mori, svojej milovanej. Tá si ich s láskou prečítala a uložila na miesto, o ktorom si myslela, že je bezpečné. 

Dievčatko (3) objavilo ľúbostné
Zdroj: Getty Images

Sestry našli staré ľúbostné listy svojich rodičov: Otvorili ich a... zostali v nechutnom šoku

"Jedného dňa som sa vracal z práce. Susedia sa na mňa uškŕňali. Všetko som pochopil, keď som prišiel domov," povedal muž portálu Mirror Online. Manželka mu následne oznámila, že ich trojročná dcéra sa dostala k ich ľúbostným listom a zahrala sa na poštára. Obišla všetky domy v okolí a rozniesla ich do schránok. Susedia jej potom listy postupne nosili späť. Podľa výrazu ich tváre pochopila, že väčšina z nich neovládla svoju zvedavosť a prečítala si ich. Dnes sa už manželia na všetkom zabávajú. "Tvárim sa, že sa nič nestalo," dodala matka malej poštárky.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články