VIDEO Na pláž vyplavilo smradľavú chlpatú príšeru: Miestni sa modlia, príde katastrofa! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

VIDEO Na pláž vyplavilo smradľavú chlpatú príšeru: Miestni sa modlia, príde katastrofa!

Chlpaté čudo strašne zapácha a treba ho okamžite zakopať
Chlpaté čudo strašne zapácha a treba ho okamžite zakopať
Zdroj: Youtube/EEC MEDIA
15.05.2018 08:55

ORIENTAL MINDORO - Neprívetivo vyzerajúci obrovský chumáč vyplavilo more na pobrežie ostrova Mindoro. Zatiaľ čo si s ním mladí robia selfie, miestni seniori bedákajú, že ide o zlé znamenie a modlia sa. Chaotickú atmosféru už riešia zamestnanci úradu pre rybolov, ktorí sa chcú nálezu čo najskôr zbaviť, pretože v tomto prípade skutočne platí, že ryba smrdí od hlavy, a to poriadne.


Po tom, ako sa na pobreží filipínskej provincie Oriental Minrodo objavila chlpatá príšera, zbehli sa zvedavci z celého okolia a špekulujú, o čo vlastne ide. Mladí majú z toho senzáciu a fotkami s obrovským čudom zásobujú sociálne siete. Zástupcovia staršej generácie zasa spriadajú legendy o zlom znamení, ktoré signalizuje príchod živelnej katastrofy. "Určite je to znamenie, že bude zemetrasenie. Vždy, keď sa z útrob mora dostane na povrch niečo takéto, neveští to nič dobré," tvrdí jedna z ostrovaniek. "Pochádza to z inej planéty," ohlasujú sa ďalší. 

VIDEO Na pláž vyplavilo
Zdroj: Youtube/EEC MEDIA

Zhruba šesť metrov dlhý chumáč príšerne zapácha a je potrebné rýchlo sa ho zbaviť. Podľa šéfa úradu pre miestny rybolov Voxa Krusada ide o uhynutú veľrybu vo vysokom štádiu rozkladu. "Zatiaľ nevieme, o aký druh ide, ale už sme odobrali vzorky," uviedol.

VIDEO Na pláž vyplavilo
Zdroj: Youtube/EEC MEDIA

Pripomína, že smradľavú masu treba okamžite zakopať. "Aj ja som odoberal vzorku, stále mám toho zápachu plný nos, nepomohol mi ani kúpeľ," dodal Krusada s tým, že podobný nález objavili vo februári na ostrove Dinagat. Testy vtedy potvrdili, že išlo o kosatku alebo lamantína.


Galéria

Chlpaté čudo strašne zapácha

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
FOTO: Youtube/EEC MEDIA
VIDEO: Youtube/EEC MEDIA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články