Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Žena si objednala rodinné FOTO u profesionálky: Keď ich uvidela, zostala absolútne zhrozená

Aj amatér by to hádam zvládol lepšie
Aj amatér by to hádam zvládol lepšie
Zdroj: Facebook
16.01.2018 09:37

TOLEDO - Američanka Pam Zaringová túžila po krásnych rodinných fotkách svojej rodiny. Objednala si preto služby profesionálky a tešila sa na to, že do rodinného albumu pribudnú nové zábery. Avšak po doručení fotografií nevedela, či sa má smiať alebo plakať.


Pam je z práce fotografky absolútne sklamaná a rozčarovaná. Fotky totiž pôsobia všelijako, len nie ako pýcha hodná rodinného albumu. Tváre členov tejto sympatickej rodiny na nich pripomínajú komiksové kreslené postavičky a miestami pôsobia dokonca strašidelne. Fotografka však svoju prácu obhajuje a vysvetlila, že išlo o hru tieňov a svetla a jej učiteľ ju vraj nikdy neučil retušovať.

Žena si objednala rodinné
Zdroj: Facebook

Žena si objednala rodinné
Zdroj: Facebook

Mladík poslal mame nevinné FOTO priateľky: Keď si všimol, čo je v pozadí, hneď to oľutoval

"Toto naozaj nie je vtip. Je to finálny produkt profesionálnej fotografky. Ide o najdrahšiu komédiu, za ktorú som kedy zaplatila," okomentovala Zaringová na Facebooku smiešnosmutné zábery, ktoré odľahčili rodinný rozpočet o 250 dolárov.

Dotknutá fotografka odmieta peniaze vrátiť, pretože je presvedčená o tom, že odviedla dobrú prácu. "Už sa na všetkom iba smejem," dodala Pam.

Žena si objednala rodinné
Zdroj: Facebook

Podľa zábavných komentárov a množstva zdieľaní na sociálnej sieti majú nevydarené snímky možno ešte väčší úspech než bežné profesionálne fotky. 


Galéria

Aj amatér by to

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články