°C

Streda, 20. január 2021. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Pikantné FOTO z Rakúska: Blondínka za volantom prekročila rýchlosť, ale čo to má v ruke?

Tomu sa povie jazda
Tomu sa povie jazda
Zdroj: profimedia.sk
19.10.2017 11:26

VIEDEŇ - Vodička zachytená na kamere by mala radšej sledovať cestu, ako vykonávať sexuálny akt na svojom spolujazdcovi. Pikantná fotografia bola údajne urobená na ceste B10 v Burgenlande, najmenšom regióne Rakúska, ktorý hraničí s Maďarskom. Blondínka vraj smerovala do mesta Schwadorf tak rýchlo, až spustila radar.


Blázniví turisti zapózovali FOTOm orálneho sexu: Šokovali veriacich, svadby u nich navždy skončili

Záber zdanlivo ukazuje aj dôvod toho, prečo sa vodička tak ponáhľala. Blondínka oblečená v červenom saku a bielom tope drží volant iba jedno rukou. Druhú ruku má totiž položenú úplne inde, a to v rozkroku svojho spoločníka na sedadle vedľa. Presnejšie povedané na jeho stoporenej pýche.

Fotografia bola zverejnená na rakúskej facebookovej stránke "Polizeiwarnung Neusiedl am See" a v krajine sa okamžite stala hitom. Viaceré tamojšie médiá však spochybnili jej pravosť, keďže zábery z foto pascí sú vždy čiernobiele.

Pikantné FOTO z Rakúska:
Zdroj: profimedia.sk

Obrázok navyše neobsahuje žiadnu dátovú stopu o tom, ako rýchlo sa vozidlo pohybuje a o dátume dopravného priestupku. Nie je tiež jasné, prečo by sa policajná stránka nepokúšala chrániť identitu ženy zakrytím jej tváre.


Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články