VIDEO Ľudia sa báli apokalypsy: Z oblohy sa na nich valila božia päsť | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

VIDEO Ľudia sa báli apokalypsy: Z oblohy sa na nich valila božia päsť

Zdroj: YouTube
22.08.2017 18:05

TEIXEIRA DE FREITAS - Obrovský oblak pripomínajúci päsť sa objavil na oblohe nad mestom Teixeira de Freitas v južnej časti Brazílie. Fotografie a videá tohto jedinečného úkazu sa postupne šíria cez sociálne siete. Tým vzniká príležitosť pre všetkých, ktorým pracuje bujná fantázia a predbiehajú sa v tvorbe mysterióznych teórii. Meteorológovia majú pri tom jednoduché vysvetlenie: ide o oblak prachu.


Mystik predpovedal víťazstvo Trumpa: Hovorí o III. svetovej, na výročie zjavenia Panny Márie

Ohromujúci oblak  červenej farby narušil inak pokojný život v meste Teixeira de Freitas na juhu Brazílie. Útvar na oblohe pripomínal päsť a postupne sa začal rozplývať. "Vyzeralo to, že sa blíži meteorit alebo niečo podobné," opisujú udalosť svedkovia. "Báli sme sa. V jednej chvíli to pripomínalo prichádzajúce tornádo," hovoria ďalší.

VIDEO Ľudia sa báli
Zdroj: YouTube

Kým sa oblak rozpadol, viacerí ho stihli zdokumentovať a pochváliť sa zábermi na sociálnych sieťach. To okamžite spustilo vlnu teórii a ľudia úkaz spájajú naozaj so všeličím: s varovaním pred apokalypsou, ale aj so zdvihnutým božím prstom.

Všetko vysvetlili miestni meteorológovia. Uviedli, že išlo o obrovský kúdol prachu a červený nádych dostal zo svetla, ktoré vrhalo zapadajúce slnko.


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: YouTube;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články