Neuveríte, čo prepravil pasažier ako batožinu: Pozriete na pás a musíte sa rehotať | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Neuveríte, čo prepravil pasažier ako batožinu: Pozriete na pás a musíte sa rehotať

Plechovka na páse
Plechovka na páse
Zdroj: Facebook
19.07.2017 21:41

MELBOURNE - Austrálčan Dean Stinson zrejme miluje určitý druh piva natoľko, že sa rozhodol zaregistrovať ho ako batožinu a nechať odletieť z letiska v Melbourne do Perthu. Vyskúšal to iba zo žartu a určite ani sám nečakal, že to vyjde.


Plechovku riadne vybavenú štítkom odoslal Dean do batožinového priestoru a už iba čakal, ako to všetko dopadne. Pracovníci letiska ju akceptovali ako batožinu, naložili do lietadla a poslali do Perthu. Plechovka tam po štvorhodinovom lete aj dorazila! 

Neuveríte, čo prepravil pasažier
Zdroj: Facebook

Neuveríte, čo prepravil pasažier
Zdroj: Facebook

"Keď sa pás začal pohybovať, videl som, ako všetci vyťahujú telefóny a fotia. Hneď mi bolo jasné, že  je tam určite moja plechovka," smeje sa Stinson. Mnohí priatelia mu odporúčajú, aby si ju uchoval ako trofej. 

Inak, nie je to po prvý raz, čo bolo toto pivo prepravované týmto spôsobom. Už vlani ho ako batožinu prepravil iný Austrálčan - Grant Wright, a to dokonca celý kartón. Po použití samoobsluhy na letisku jednoducho pripevnil svoj batožinový štítok na balíček a vraj sa celý čas už iba modlil, aby ho čakal na druhom konci. 


Galéria

Plechovka na páse

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Facebook
VIDEO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články