Od bývalého kolegu dostal vulgárnu SMS na FOTO: Vďaka nej sa dozvedel, čo si o ňom naozaj myslí | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Od bývalého kolegu dostal vulgárnu SMS na FOTO: Vďaka nej sa dozvedel, čo si o ňom naozaj myslí

Marka bývalý kolega veľmi sklamal
Marka bývalý kolega veľmi sklamal
Zdroj: profimedia.sk
24.05.2017 08:08

WIGAN - Muž dostal esemesku od kamaráta a hneď mu došlo, že bola určená pre niekoho iného. Lenže potom si ju prečítal opäť a niečo mu na tom nesedelo. Zrazu si uvedomil, že správa je o ŇOM! A jej obsah mal ďaleko od pekného a milého.


Mark Nolan dostal nedávno správu od svojho bývalého kolegu. Okamžite mu bolo jasné, že prišlo k omylu a známy ju plánoval poslať niekomu inému. Správa bola plná vulgarizmov a keď sa trochu viac zamyslel, uvedomil si, že sú vlastne o ňom, povedal denníku Manchester Evening News. 

Od bývalého kolegu dostal
Zdroj: profimedia.sk

Celé to začalo tak, že Mark, ktorý pracuje ako inžiniersky poradca, poprosil exkolegu, aby mu pomohol vyriešiť problém súvisiaci s vyplatením jeho poslednej mesačnej mzdy. Ten mu slušne odpísal a poradil. Tu mala ich vzájomná konverzácia skončiť. No potom dostal Mark ďalšiu sms, v ktorej stálo: "Povedal som tomu kok**ovi, čo má robiť a on mi na to len odpísal "žiadny strach". Sr*ť na neho, je to kus ho*na." 

Od bývalého kolegu dostal
Zdroj: profimedia.sk

Nolan sa domnieva, že správa patrila jeho bývalej šéfke, od ktorej po troch rokoch odišiel, pretože dostal lepšiu pracovnú ponuku. Na správu bývalému kamarátovi odpísal, no odpovede sa už nedočkal. Druhej strane asi bolo trápne na to akokoľvek reagovať, lebo si bola vedomá svojho prešľapu. 

Cez zoznamku si dohodla rande: Po ňom dostala SMS, ktorá ju totálne dorazila

"Pokiaľ viem, až doteraz sme boli priatelia. Dokonca mi zohnal túto prácu. Je to akoby mi vrazil nôž do chrbta. Očividne je ale jeho väčšou kamarátkou jeho šéfka než ja," povedal sklamaný Mark. 


Galéria

Marka bývalý kolega veľmi

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články