Andrea sa líčila v kúpeľni, keď niečo spadlo na zem: Nasledovala šialená reťazová reakcia! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Andrea sa líčila v kúpeľni, keď niečo spadlo na zem: Nasledovala šialená reťazová reakcia!

Andrea utrpela menšie popáleniny
Andrea utrpela menšie popáleniny
Zdroj: YouTube
11.05.2015 13:00

PRESTATYN - Každodenná rutina sa pre Andreau skončila takmer tragédiou. Keď si pred niekoľkými dňami nanášala mejkap, nešťastnou náhodou zhodila na zem dezodorant. Vzápätí nasledovala reťazová reakcia, v dôsledku ktorej mladá žena utrpela viaceré zranenia.


Andrea Carlessová sa minulý piatok, tak ako každý iný deň, išla ráno nalíčiť do kúpeľne. Vedľa nej bol položený telový dezodorant. V jednej chvíli ho rukou nechtiac zhodila na zem. To, čo nasledovalo potom, by si nebola predstavovala ani v tom najhoršom sne. Sprej totiž prepichol ostrý predmet, v dôsledku čoho sa jeho obsah dostal von.

"Aerosól začal nekontrolovateľne striekať všade naokolo a vzápätí explodoval. Bolo to ako veľká ohnivá guľa, ktorá sa šírila po celej kúpeľni," povedala dvojnásobná matka v rozhovore pre denník Daily Post. Pri incidente utrpela menšie popáleniny na predlaktí a na boku, kvôli ktorým musela byť prevezená do nemocnice. "Bol to desivý zážitok, doteraz som z toho otrasená. Ale mohlo sa to skončiť aj horšie," dodala s tým, že len pár minút pred výbuchom s ňou bola v miestnosti aj jej dvojročná dcérka Sienna.

Andrea sa líčila v
Zdroj: YouTube

Carlessová chce teraz varovať ostatných ľudí pred možným nebezpečenstvom súvisiacim s používaním aerosólov. Pri styku s nimi treba byť vždy opatrný a hlavne ich treba pokladať na bezpečné miesto.


Galéria

Andrea utrpela menšie zranenia

Nástroje k článkuZDROJ: npFoto a
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články