Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

VIDEO Slovenka vyzliekla prsnatú brunetku: Po meste chodila nahá!

Galéria fotiek (3)
Zdroj: profimedia.sk

DÜSSELDORF - Ranné cestovanie do práce býva pre väčšinu ľudí poriadnou otravou, ktorej by sa najradšej vyhli. Obyvatelia nemeckého Düsseldorfu však zažili zaujímavé prekvapenie, keď k nim do autobusu pristúpila nahá brunetka "zahalená" iba do okuliarov, topánok na vysokom opätku a čiernej kabelky.


Niektorí cestujúci iba nedôverčivo hľadeli na peknú brunetku, ktorá k nim nastúpila do vozidla, označila si lístok a spokojne si sadla. Jej odev spočíval v nápisoch rôznych druhov oblečenia, ktoré mala na svojom nahom tele pokreslené, takže okoloidúci či stojaci mali perfektný výhľad na jej dokonalú postavu. Určite to mnohých z pasažierov poriadne prebralo a nemohli sa vynadívať.

VIDEO Slovenka vyzliekla prsnatú
Galéria fotiek (3)
Zdroj: profimedia.sk

VIDEO Slovenka vyzliekla prsnatú
Galéria fotiek (3)
Zdroj: profimedia.sk

Mladá žena však neušla zo žiadnej psychiatrickej kliniky, ani sa nesnažila o recesiu na vlastnú päsť, ale bola súčasťou projektu švajčiarskej umelkyne so španielsko-slovenskými koreňmi Milo Moiré, ktorá ho pomenovala The Script System. Podľa jej slov jej išlo o "otrasenie obyčajnosťou", teda aby sa ľudia vymanili z vlastných myšlienok a poobzerali sa okolo seba. "Radikálna nahota sa stáva obranným štítom proti stereotypom a robí umelca neviditeľným," vysvetlila na svojej webovej stránke.

Video nie je vhodné pre maloletých divákov

"The Script System" from Milo Moiré on Vimeo.

  
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články