Piatok12. apríl 2024, meniny má Estera, zajtra Aleš

Zdravé varenie začína na panvici!

Panvica Delimano Zobraziť galériu (2)
Panvica Delimano

Chcete sa stravovať naozaj zdravo, variť svojej rodine zdravé jedlá, ale pritom nevyhadzovať kopu peňazí sa bio potraviny a špeciálne zdravé potraviny? Dá sa to!

To isté mäso môžete pripraviť zdravým aj nezdravým spôsobom. Zeleninu môžete dusiť tak, že stratí všetky vitamíny alebo tak, že zostane krásna farebná a šťavnatá aj po varení. Nejde teda ani tak o suroviny, ako o spôsob prípravy.
Ak si chcete byť istí, že varíte zdravo, čiže zachovávate v surovinách čo najviac vitamínov a minerálov, stavte na dobrú panvicu. Na našom trhu sa už niekoľko týždňov úspešne predáva keramická panvica Delimano.
Na jej povrchu je vysokokvalitná keramická vrstva Weilburger (2,6mm) od popredného nemeckého výrobcu. Jedlo sa vďaka tomuto špeciálnemu materiálu vôbec nelepí a povrch sa veľmi rýchlo a ľahko umýva. Panvica sa predáva aj s kvalitnou pokrievkou z Pyrex skla, ako bonus má bakelitovú rúčku na odloženie varešky počas varenia a ergonomický držiak so senzorom teploty.

Keramická panvica Delimano je ideálna pre všetkých, ktorí:
-    chcú schudnúť
-    musia držať diétu kvôli zdravotným problémom (cholesterol, obezita, krvný tlak atď.)
-    chcú si udržiavať stabilnú hmotnosť
-    chcú sa zdravo stravovať
-   
Táto panvica bola vyrobená tak, aby zabezpečila všetky predpoklady zdravého varenia. Pri varení nemusíte použiť ani kvapku oleja či tuk, suroviny sa budú variť vo vlastnej šťave a pomocou horúcej pary. Zelenina zostane krásne farebná, mäso šťavnaté a všetky suroviny si zachovajú svoje pôvodné zloženie vitamínov a minerálov.

Výhody keramickej panvice Delimano oproti ostatným bežným panviciam:
-    varí, praží, dusí bez tuku či oleja
-    varenie na horúcej pare
-    všetky vitamíny a minerály zostávajú v pripravenom jedle
-    pripravíte zdravé, tukom nenasiaknuté jedlá bez nadbytočných kalórií
-    vhodná na klasické aj moderné sporáky
-    hranolky, rezne, stejky, ryby, zelenina, dokonca aj pečené gaštany – bez tuku!
-    jedlo počas varenia nemusíte miešať, obracať ani kontrolovať – rovnomerná cirkulácia pary pripraví všetko bez starostí

Nevyhadzujte peniaze za očistné, detoxikačné kúry. Začnite jar s novým spôsobom varenia – výsledky pocítite okamžite! Lepšie trávenie, zdravšia pokožka, lepšia imunita, pocit ľahkosti a sviežosti. Varte zdravo s keramickou panvicou určenou na varenie bez oleja a tuku – Delimano.
 

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu