Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Chceš dobré známky? V tom prípade musíš mať so mnou sex, nútila učiteľka žiaka k intímnostiam

Učiteľka nútila žiaka k sexu.Galéria fotiek (2)
Učiteľka nútila žiaka k sexu.
Zdroj: Twitter/@laurenbarnastv

NIXA - Ako uvádzajú viaceré médiá, Lena Stewartová sa bude musieť čoskoro zodpovedať pred súdom v štáte Missouri. Bývalá pedagogička je obvinená z dvoch prípadov sexu s maloletým, jedného znásilnenia, troch prípadov sexuálneho kontaktu so študentom a sexuálneho zneužitia v službe.


Útoky sa mali odohrať v októbri 2022. Obeť mala v tom čase 16 rokov. Ako bolo zneužitie odhalené, nie je známe. Médiá citujú z policajných dokumentov, podľa ktorých maloletý a obvinená mali sexuálny kontakt v aute a v dome učiteľkinho partnera. V dokumentoch sa študent nazýva iba „CV“.

"CV" povedal policajtom, že učiteľka Stewartová bola k nemu v triede zhovievavá. Na získanie známky A nemusel veľmi tvrdo pracovať. Obvinená zrejme vyvíjala na študenta tlak. Bál sa, že keď sa s 26-ročnou učiteľkou nebude intímne stýkať, dostane zlé známky. V jednom momente, ako svedčil, jej jasne povedal, že sa pri sexe cíti nepríjemne.

Chceš dobré známky? V
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Twitter/Nixa High School

Lena Stewartová, ktorá učila na strednej škole v Nixe v Missouri, bola školskou radou suspendovaná v decembri 2022. Hovorca Zac Rantz o obžalobe povedal: "Obvinenia berieme mimoriadne vážne a budeme plne spolupracovať s vyšetrovateľmi."

Sexuálne útoky zo strany učiteľov sú v Spojených štátoch bežné. Len nedávno sa do väzenia dostala učiteľka hudby, ktorá obťažovala v tom čase 17-ročného mladíka. Úradom ju udal jej vlastný manžel. 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články