Pondelok, 8. august 2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra.

Slunce, seno a nudisti: Kuriózny prípad v Brne, zlodej bicyklov sa ukázal na nudapláži, naháči ho zastavili obkročmo!

Ilustračné fotoGaléria fotiek (2)
Ilustračné foto
Zdroj: Gettyimages.com

BRNO - Skutočne šokujúci a až pousmiatia hodný prípad sa odohral v brnianskej priehrade u našich západných susedov, keď pokojnú, letnú idylku návštevníkov nudapláže narušil zlodej bicyklov. Ich reakcia na tento zločin prišla prakticky po niekoľkých sekundách a jej vyvrcholenie je akoby vystrihnuté zo sitkomu čí klasickej českej komédie.


archívne video

Polícia v Brne celý prípad popísala na sociálnej sieti cez portál Udalosti Brno. "Kuriózny prípad riešili v utorok brnenskí strážnici. Po naliehavých telefonátoch niekoľkých ľudí dorazili k nudistickej pláži na Brnenskej priehrade," popisujú celý prípad, počas ktorého strážnici až na spomínanej nudapláži zistili, čo sa stalo.

Krik a zlodej bicyklov

Jedna z rekreantiek totiž na spomínanej nudapláži zaspala, ale zobudil ju krik ostatných. Z kontextu pochopila, že jej niekto kradne bicykel.

Slunce, seno a nudisti:
Galéria fotiek (2)
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images

Chcel ujsť na bicykli, no vybral si zlú trasu a vzdal to

Následne sa spustila scéna ako z klasickej českej komédie, pretože za nevítaným návštevníkom sa rozbehla skupina nudistov. Zlodeja začali prenasledovať, no ten si, bohužiaľ pre neho, vybral k úniku cestu do kopca, kde ho začali obnažení ľudia už doháňať a muž videl, že nemá šancu.

"Zahodil preto bicykel a schoval sa do blízkeho bufetu. Aj tam ho nudisti dohnali, no muž sa schoval pod stôl. Aby nemohol utiecť, sadli si nahnevaní naháči okolo stola a zavolali strážnikov. Tí potom nemali s identifikáciou podozrivého problém," popisuje portál celú udalosť.

 

👮‍♂️ Zloděje pronásledovala skupina naháčů. Kuriózní případ řešili v úterý brněnští strážníci. Po naléhavých...

Posted by Události Brno on Wednesday, August 3, 2022
Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články