Pondelok, 8. august 2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra.

Zvrat v prípade smrti turistu počas sexhrátok v hoteli: Osudné okamihy, toto ho zabilo

Ricky Bibey a Jennie Plattová mali spolu chodiť tri rokyGaléria fotiek (4)
Ricky Bibey a Jennie Plattová mali spolu chodiť tri roky
Zdroj: Facebook/Jennie Platt

FLORENCIA - Incident v hoteli vo Florencii nedávno vyvolal poriadny rozruch. Našli v ňom totiž mŕtveho 40-ročného muža a jeho spoločníčka bola ťažko zranená. Teraz polícia vnáša svetlo do spočiatku zmätených okolností drámy. Nepotvrdili sa prvé informácie o tom, že muž zomrel pri sexuálnych hrách.


V skorých ranných hodinách 16. júla zomrel za záhadných okolností v luxusnom hoteli v talianskej Florencii Brit Rick Bibey. Ubytoval sa v ňom len pár hodín predtým so svojou spoločníčkou Jennie Plattovou (44). Tú neskôr našli s vážnymi zraneniami, z posledných síl dokázala privolať pomoc. Čo sa stalo?

Zranenú ženu previezli do nemocnice, no hneď ju nemohli vypočuť. Krátko pred nájdením jej partnera sa iní hoteloví hostia sťažovali personálu na hluk z izby dvojice Britov. Pravdepodobne preto sa pôvodne predpokladalo, že pár z blízkosti Manchestru v severnom Anglicku mal hlučný sex. Hra sa mala vymknúť kontrole a pre Rickeyho sa skončila fatálne.

Zvrat v prípade smrti
Galéria fotiek (4)
Zdroj: profimedia.sk

Plattová sa teraz po niekoľkých operáciách zotavuje, a tak už mohla polícii poskytnúť podrobnosti o tom, čo sa vlastne stalo. Ako píše britský The Sun, Jennie mal brutálne napadnúť jej mladší priateľ. Matka dvoch detí, o ktorej sa hovorí, že s bývalým rugbistom chodila tri roky, mala šťastie, že útok prežila.

Hotel, v ktorom našli
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Getty Images

Na čo zomrel hráč rugby Ricky Bibey?

Bibey údajne už dlhší čas trpel psychickými problémami. Stále sa čaká na výsledky toxikologických testov, ktoré preverujú, či pred útokom požil alkohol a kokaín. Za príčinu jeho smrti bol medzičasom stanovený infarkt. Talianska polícia sa blíži ku koncu vyšetrovania prípadu, no pre Jennie bude utrpenie ešte pokračovať. Po prepustení z nemocnice vo Florencii a návrate do rodného Anglicka bude musieť podstúpiť ďalšie lekárske ošetrenia.

Zvrat v prípade smrti turistu počas sexhrátok v hoteli: Osudné okamihy, toto ho zabilo

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články