Nedeľa, 28. november 2021. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

VIDEO Hororová vražda v Brazílii: Otčim sťal nevlastnú dcérku (†1) mačetou!

Otčim sťal nevlastnú dcéru mačetou.
Otčim sťal nevlastnú dcéru mačetou.
Zdroj: noticias.r7.com
13.08.2021 22:28

PINAMONHANGABA - V Brazílii sa súd musel zaoberať ukrutnou vraždou, pri ktorej otčim sťal ročnú dcéru mačetou. Neuveriteľné je, že jeho právnikovi sa po odsúdení zdá trest príliš vysoký.


Polícia objasnila vyše 30 rokov starú vraždu školáčky (†14): Neuveríte, ako to dokázala

Poprava mačetou

Diogo da Silva Leite zmizol 13. októbra 2020 s ročnou Mariou Clarou, uvádza The Sun. Ale potom sa vrátil bez nej. Matke batoľaťa povedal, že ju uniesli. Jej nezvestnosť nahlásil na miestnej polícii až o šesť hodín neskôr. To spôsobilo, že vyšetrovatelia nadobudli podozrenie. Vyhodnotili sledovacie kamery a zistili, že Diogo da Silva Leite klamal.

VIDEO Hororová vražda v
Zdroj: noticias.r7.com

O niečo neskôr sa priznal, že nevlastnú dcéru sťal mačetou a jej telo uložil do zalesnenej oblasti vedľa diaľnice v meste Taubate. Polícia ju tam našla nahú. Diogo da Silva Leite nedokázal dôstojníkom vysvetliť, prečo Mariu zabil.

VIDEO Hororová vražda v
Zdroj: noticias.r7.com

VIDEO Hororová vražda v
Zdroj: YouTube/ CidadeAlertaRecord

Nevlastný otec odsúdený za vraždu

Súd ho odsúdil v stredu (10. augusta) na 54 rokov za vraždu jeho nevlastnej dcéry. Sudca ho navyše uznal vinným z ukrytia tela a poskytnutia falošných dôkazov. Trest sa tým zvýšil na 55 rokov. Pre jeho obhajcu Helia Barbosu je rozsudok nespravodlivý. Trest označil za „veľmi vysoký“. Verí, že do zločinu sú zapojení ďalší ľudia. Teraz sa tiež ukázalo, že s Mariou Clarou a jej súrodencami sa v minulosti podľa dokumentov opatrovníckej rady v Pinde zle zaobchádzalo.


Galéria

Otčim sťal nevlastnú dcéru

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd
VIDEO: YouTube/ CidadeAlertaRecord

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články