Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

FOTO Údajná Putinova dcéra oslavovala 18. narodeniny: Príchod vládnou limuzínou na bujarú párty!

Julia Rozova je vraj dcérou Vladimira Putina.
Julia Rozova je vraj dcérou Vladimira Putina.
Zdroj: Profimedia/SITA
12.03.2021 13:48

MOSKVA - Má Vladimir Putin tajnú dcéru? Táto otázka už dlho vyvoláva špekulácie za hranicami Ruska. Luiza Rozova, meno údajnej Putinovej dcéry, je teraz opäť v centre pozornosti médií pri príležitosti jej 18. narodenín.


Špekulácie o tajnej dcére Vladimíra Putina nekončia. Povesti, že šéf Kremľa je otcom mladej ženy menom Luiza Rozova, pretrvávajú už dlho. Luiza v súčasnosti oslavuje svoje 18. narodeniny, a tak sa špekulácie o ruskom prezidentovi opäť prebúdzajú.

Údajná dcéra Vladimíra Putina oslavuje 18. narodeniny

Ako v súčasnosti hlási britský The Sun, Ruska oslávila svoj vek plnoletosti v kyjevskom klube v Moskve. Údajne Putinovo dieťa bolo dovezené na miesto večierku služobným vládnym autom. Vladimir Putin doteraz vždy popieral fámy o tajnej dcére a nikdy neuznal otcovstvo. Prvýkrát sa o mladej slečne začalo hovoriť pred štyrmi mesiacmi.

Julia Rozova má byť
Zdroj: Profimedia

Je Luiza Rozova tajná dcéra Vladimíra Putina?

Podľa medializovaných informácií je Luiza Rozova údajne výsledkom aféry medzi Vladimírom Putinom a 45-ročnou milionárkou Svetlanou Krivonogikhovou, ktorá v Moskve vlastní niekoľko nočných klubov, kde sa hosťom ponúkajú hlavne erotické šou. Putin po špekuláciách vzťah skutočne potvrdil, uviedol však, že sa to skončilo, keď sa prvýkrát stretol s gymnastkou Alinou Kabajevovou.

Julia si vraj narodeninovú párty užívala.
Julia Rozova si vraj
Zdroj: Profimedia

Bujará oslava

Počas svojej narodeninovej oslavy mala Putinova tajná dcéra Luiza Rozova oslavovať veľmi bujaro. Podľa The Sun sa v ten večer taktiež predstavila ako DJ-ka a bolo ju vidieť za gramofónovými platňami. V skoršom rozhovore pre ruský časopis GQ hovorila 18-ročná žena o tom, že v skutočnosti naozaj vyzerá ako mladý Vladimir Putin. Podľa jej názoru je však veľa ľudí, na ktorých sa to vzťahuje. Samotné údajné otcovstvo nebolo témou rozhovoru.

Vladimir Putin má z manželstva s bývalou manželkou Ľudmilou Putinovou, ktoré sa skončilo v roku 2013, dve dospelé dcéry, Mariu (35) a Katerinu (34).


Galéria

Julia Rozova je vraj Julia Rozova má byť Julia Rozova si vraj

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články