°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Šokujúce VIDEO Týranie psa v Rumunsku: Skupina detí zapálila šteniatko!

Deti podpálili nič netušiace šteniatko.
Deti podpálili nič netušiace šteniatko.
Zdroj: Facebook/ Kola Kariola
27.11.2020 23:00

BUKUREŠŤ - V otrasnom videu, ktoré momentálne koluje po sieti, niekoľko tínedžerov zapálilo malé šteniatko. Dôvod strašného činu je neuveriteľne šokujúci.


Ako môže túžba po lajkoch na sociálnych sieťach urobiť z ľudí tak bezcitné tvory?. Je to film, ktorý naštve a ohromí nielen milovníkov zvierat a psov. Na internete sa objavil klip z Rumunska, na ktorom je vidieť niekoľko krutých maloletých, ako podpaľujú malé šteniatko a bavia sa vyslovene diabolským smiechom nad mučením zvieraťa.

Psík netušil, čo ho čaká.
Psík netušil, čo s
Zdroj: Facebook/ Kola Kariola

Krutý detský gang zapálil bezbranné šteniatko

Je to proste hrubé! Zábery ukazujú, ako tínedžeri naliali psovi na chrbát horľavú tekutinu a potom zviera nakoniec zapálili zapaľovačom. Keď to stúpa v plameňoch, pes sa konečne vymaní a zmizne v tme ako skutočná ohnivá guľa. Čo potom iba počujete: smiech chlapca a krik dievčaťa. Otrasné video údajne vzniklo v rumunskom meste Zarnesti neďaleko mesta Brašov v Sedmohradsku.

Horiace šteňa sa dalo na útek.
Podpálený psík sa dal
Zdroj: Facebook/ Kola Kariola

Pozor, video nie je vhodné pre citlivé povahy. Pozrieť si ho môžeteTU.

Pre ďalšie lajky na webe: Preto deti šteniatko zapálili

Podľa britského denníka Daily Star polícia potvrdila, že v reakcii na šokujúce zaobchádzanie so zvieraťom začala trestné stíhanie pre týranie zvierat. Po rýchlom vyšetrovaní bolo zrejmé, že video dal na web 13-ročný mladík.

Pes z diaľky vyzeral ako ohnivá guľa.
Psík vyzeral z diaľky
Zdroj: Fcebook/ Kola Kariola

Tvrdil, že klip natočili, aby získal lajky na sociálnych sieťach. Podľa úradov boli zapojené aj ďalšie dve deti, ich vek nebol zverejnený. Mimochodom: Napriek týraniu bol pes nájdený nažive a bol odovzdaný organizácii pre dobré životné podmienky zvierat Kola Kariola.


Galéria

Deti podpálili nič netušiace Psík netušil, čo ho Horiace šteňa sa dalo Pes z diaľky vyzeral Deti podpálili bezbranné šteňa.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články