°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Mladá mamička doplatila na nevydarený vtip svojej kamarátky: FOTO Skončilo sa to veľkou tragédiou

Megan (vľavo) a Keeley
Megan (vľavo) a Keeley
Zdroj: FB/Megan Meredith, FB/Keeley Harrison
28.09.2020 21:54

WALES – Britka Megan Meredithová (22) sa stala terčom nevydareného vtipu svojej o dva roky mladšej kamarátky Keeley Harrisonovej. Tá sa pred vyše rokom rozhodla ujsť s Meganiným zaparkovaným autom, no Meredithová, ktorá bola tehotná, sa vozidlo pokúsila zastaviť. Incident sa skončil zranením a potratom. Harrisonová si už vypočula rozsudok.


Dvadsaťročná Keeley Harrisonová z Walesu sa vlani v marci rozhodla vystreliť si so svojej kamarátky Megan Meredithovej. Spravila to v čase, keď tehotná Megan viezla svoje kamarátky. Využila príležitosť, kedy Meredithová nebola za volantom. Trojica sa totiž cestou zastavila pre občerstvenie.

Megan skončila v nemocnici
Megan M.
Zdroj: FB/Megan Meredith

Hrozivé odhalenie u tehotných žien s COVIDOM-19: Deje sa to aj v placente!

Kým sa Megan na parkovisku v Bargoede presúvala ku košu, aby vyhodila odpadky, Keeley si zo zadného sedadla presadla na miesto vodiča. Z autom sa následne snažila ujsť. Malo ísť o vtip.

Megan M.
Megan M.
Zdroj: FB/Megan Meredith

Lenže Meredithová sa chytila unikajúceho auta. Držala sa kapoty, a to aj v rýchlosti 30 kilometrov za hodinu. Harrisonová potom dupla na brzdu. Vtedy Megan spadla. Jeden zo svedkov, ktorého citoval denník Daily Mail, uviedol, že ženy si zranenú Meredithovú natáčali, dokonca sa na nej zabávali. Vraj si mysleli, že simuluje. Pomocnú ruku Megan podal až okoloidúci.

Dievčina skončila v nemocnici. Mala zlomenú holennú kosť i členok. Po operácii ju hospitalizovali. Bohužiaľ, o svoje nenarodené dieťa prišla.

Keeley H.
Keeley H.
Zdroj: FB/Keeley Harrison

Keeley nakoniec priznala vinu a vzala na seba všetku zodpovednosť. Sudca to zohľadnil a Harrisonovej dal podmienku na 18 mesiacov. Udelil jej tiež zákaz vedenia vozidla na 2 roky a 180 hodín verejnoprospešných prác. „Tento incident mi zničil život. Mám strach o svoju budúcnosť. Bojím sa, ako budem fungovať v práci aj o to, či bude moja noha fungovať tak, ako má,“ povedala na súde Megan.


Galéria

Megan (vľavo) a Keeley Megan skončila v nemocnici Megan M. Keeley H.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články