°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

FOTO Dom hrôzy: Naděžda nevidela denné svetlo 26 rokov! Susedia sú v šoku

Matka držala dospelú dcéru zatvorenú v dome 26 rokov
Matka držala dospelú dcéru zatvorenú v dome 26 rokov
Zdroj: Profimedia
27.06.2020 00:00

MOSKVA - Prípad, ktorý šokoval celé Rusko, pochádza z dedinky Ozjablikovo. Tá má iba tri stovky obyvateľov a takmer každý s každým sa tam pozná. Nikto, ani susedia však netušili, že v dome Taťany býva aj jej dcéra. Naděžda Bušuevová (42) nevidela denné svetlo 26 rokov!


Taťana (70) z ruskej dediny Ozjablikovo držala svoju dcéru 26 rokov bez možnosti začlenia do spoločnosti, zatvorenú v ich špinavom dome.

Čítajte aj: Tri deti (†3, 4, 8) zhoreli zaživa v dome: VIDEO Strýko ich nechal samy, zamkol a odišiel preč

Naděžda Bušuevová (42)
Matka držala dospelú dcéru
Zdroj: Profimedia

„Spočiatku sa ničím neodlišovali od otatných z dediny. Taťana pracovala ako predavačka a Naďuška chodila do školy,“ povedal jeden z tamojších obyvateľov. „Bola na dcéru sama a žilo sa im ťažko. Ponúkanú pomoc ale odmietala,“ dodal.

Matka držala dospelú dcéru
Zdroj: Profimedia

Podľa jeho slov bola Taťana na Naděždu príliš prísna, lebo ju nepúšťala von s kamarátmi ani do obchodu. Dievčina chodila len do školy a odtiaľ rovno domov. Keď ukončila ôsmu triedu, akoby sa pod ňou zľahla zem. „Mysleli sme si, že buď niekam odišla, alebo utiekla,“ domnieval sa sused.

Matka držala dospelú dcéru
Zdroj: Profimedia

Naděžda sa však po dlhých rokoch objavila na miestnom úrade po tom, ako jej matka skončila v nemocnici. Žena sa údajne neumývala desať rokov a jedla skazené jedlo alebo konzervy. Von vychádzala len v noci, najďalej 40 metrov od domu.

Na radnici sa starostovi zverila, že bývajú v dome plnom potkanov a mačiek, pričom mŕtve telá mačiek nikdy neodstraňovali, jednoducho s nimi žijú. Tiež povedala, že ona a mama spávajú v jednej posteli. „Môj život je ešte horší než ten mačací. Mačky majú viac práv. Pripadám si, že vôbec neexistujem, som ako živá mŕtvola. Potrebujem prácu a pas,“ povedala starostovi.


Galéria

Matka držala dospelú dcéru Naděžda Bušuevová (42) Matka držala dospelú dcéru

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články