°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

V Taliansku vyčíňal Slovák Erik (45): VIDEO fantóma z Catanie, rytinami falusov naštval aj kňaza

Zdroj: reprofoto/lasicilia.it
27.06.2020 11:05

CATANIA - O dobrú reklamu pre našu krajinu sa rozhodne nepostaral Slovák Erik (45), ktorý vyčíňal v jednom z najväčších talianskych miest Catania. Na jeho nepochopiteľné konanie, ktoré zachytili aj kamery, sa karabinierom posťažoval dokonca aj kňaz.


Erik s pochybnou minulosťou sa podľa talianskych médií zdržiaval na ulici, kde žil. Ako informoval web La Sicilia, väzeň bez domova sa postaral o poriadne škody na zaparkovaných autách v historickom centre mesta.

V Taliansku vyčíňal Slovák
Zdroj: reprofoto/lasicilia.it

Karabinieri obdržali množstvo sťažností, vrátane tej od kňaza z katedrály v meste Catania, a preto začali konať. Totožnosť záhadného fantóma sa im podarilo objasniť aj za pomoci kamerových záznamov. Tvár muža bola jasne rozpoznateľná, dokonca sa ani nemaskoval.

V Taliansku vyčíňal Slovák
Zdroj: reprofoto/lasicilia.it

K jeho dolapeniu uprostred noci dopomohli aj miestni, ktorí ho mali poriadne v žalúdku, keďže im ničil majetky. Teraz bude opäť čeliť spravodlivosti.

Jeden z kľúčových dôkazov polícia našla aj v jeho batohu. Išlo o lávový kameň, ktorý používal na svoje "falické rytiny". Nimi "zdobil" prevažne čelné sklá zaparkovaných áut. Čo ho k tomu motivovalo, nie je známe.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články