°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Brutálna vražda trojmesačného bábätka v Brne: FOTO Zabiť ho mala vlastná matka, telo bolo v aute

Vražda bábätka v Brne.
Vražda bábätka v Brne.
Zdroj: Reprofoto/Tv Prima
09.10.2019 11:00

BRNO – Na parkovisku za čerpacou stanicou na ulici Hněvkovského v Brne sa v jednom zo zaparkovaných áut našlo zavraždené dieťa. Malo len tri mesiace. Vražda bola podľa juhomoravských kriminalistov tak brutálna, že mali čo robiť, aby držali svoje emócie pod kontrolou. Bábätko uvideli v kaluži vlastnej krvi a na prvý pohľad im bolo jasné, že už mu niet pomoci.


Dieťa mala zavraždiť jeho 21-ročná matka. Mladá žena už sedí v policajnej cele a je veľmi pravdepodobné, že v nasledujúcich hodinách pôjde do väzby. Čo ju k tak ohavnému činu viedlo, je nateraz nejasné. „Naši zdravotníci boli na mieste, došlo tam k úmrtiu dojčaťa, a to ešte pred naším príchodom. Už sme bábätku nemohli pomôcť,“ povedala televízii hovorkyňa záchranárov Michaela Bothová.

Vražda batoľaťa v Brne.
Zdroj: Reprofoto/Tv Prima

O tragédii informovala televízia Prima. Podozrivá žena sa mala pohybovať v okolí osôb bez domova. Zatiaľ nie je známe ani to, či s dieťaťom v aute prespávala, alebo len na parkovisku pumpy zastavila.

Vražda batoľaťa v Brne.
Zdroj: Reprofoto/Tv Prima

V prípade, že jej bude preukázaná vina, hrozí jej trest odňatia slobody až na 20 rokov, vylúčený nie je ani výnimočný trest.


Galéria

Vražda bábätka v Brne. Vražda bábätka v Brne.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články