Otrasný prípad zneužívania? Otec mal nakaziť pohlavnou chorobou všetky tri svoje dcéry | Topky.sk

Sobota, 20. apríl 2019. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Otrasný prípad zneužívania? Otec mal nakaziť pohlavnou chorobou všetky tri svoje dcéry

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
13.04.2019 14:07

LONDÝN - Najvyšší súd v Londýne sa zaoberá prípadom, kedy mal otec sexuálne zneužiť svoje tri dcéry a zároveň ich nakaziť pohlavne prenosným ochorením. Ten všetko popiera, no zároveň nevie vysvetliť, ako k tomu mohlo dôjsť. Rodina je pre úrady starou známou firmou, k zanedbávaniu starostlivosti tam podľa všetkého dochádzalo pravidelne.


Úrady začali mať podozrenie po tom, ako rodinu minulý rok dvakrát vyhodili z dvoch rôznych domov. Tá následne strávila dve noci v hoteli, dva týždne v karavane v grófstve Essex a ďalšie dva týždne v karavane v Lincolnshire. Sociálni pracovníci sa začali viac zaujímať o ich tri dcéry, všetky mladšie ako desať rokov. Tie podstúpili rôzne vyšetrenia, ktoré odhalili, že všetky trpia sexuálne prenosným ochorením. 

Sexuálne zneužívanie
Zdroj: Getty Images

Polícia sa domnieva, že ich nakazil ich vlastný otec. Ten vinu popiera, no zároveň nedokázal vysvetliť, ako dievčatá ochoreli. Tie úrady preto preventívne umiestnili do pestúnskej starostlivosti. Momentálne prebiehajú súdne vypočúvania, aby sa zistilo, za akých okolností sa nakazili. 


Galéria

Ilustračné foto Sexuálne zneužívanie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články