Hrozná smrť rybára (†31): VIDEO Muž vytiahol na breh svoj čln a potom sa prirútila šelma | Topky.sk

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Hrozná smrť rybára (†31): VIDEO Muž vytiahol na breh svoj čln a potom sa prirútila šelma

Zdroj: profimedia.sk
13.06.2018 20:00

MOSKVA - Sergej Žirkov sa vracal z rybačky na polostrove Kamčatka vo východnom Rusku, vystúpil na breh a zavolal kamarátovi, aby po neho prišiel. V tom okamihu sa však pri vode objavil medveď, roztrhal jeho nafukovací čln a ukradol mu jeho úlovok. Ani to však šelme nestačilo, mladík sa snažil zachrániť si život v ľadovej rieke. Bohužiaľ, osud mu nebol priaznivo naklonený.


Muž neveril vlastným očiam, čo má v aute: Z dvier sa vyvalilo nebezpečné prekvapenie

Žirkov, prominentný člen miestneho tanečného súboru Elvel, sa najprv vyštveral na kopec pri brehu a hádzal na medveďa kamene, aby ho odplašil. To sa mu ale nepodarilo a šelma ho prenasledovala aj naďalej.

Hrozná smrť rybára (†31):
Zdroj: profimedia.sk

Celý incident natočili z rieky na kameru iní rybári. Na konci videozáznamu vidieť medveďa, pre ktorým uteká Žirkov do chladnej vody, v ktorej sa ešte roztápa sneh.

Hrozná smrť rybára (†31):
Zdroj: profimedia.sk

Mladík urobil zúfalý pokus preplávať cez dravý prúd rieky k lodi, z ktorej mu posádka hodila lano. Podľa The Siberian Times však bola táto misia nad jeho sily.

Sergejovo telo našli vyplavené na brehu skoro ráno potom, čo ho prúd unášal smerom do Ochotského mora. Medveď utiekol a ľudia nedokázali vysledovať jeho stopu.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/Vuzeenews News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články