Mladík (21) do krvi zbil priateľku (18): Stačilo, aby uvidel, čo sa jej zjavilo na telefóne | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Mladík (21) do krvi zbil priateľku (18): Stačilo, aby uvidel, čo sa jej zjavilo na telefóne

Zdroj: Lubbock County Detention Center, Torres Family
12.06.2018 16:00

TEXAS - Dameon Marmolejo z amerického štátu Texas bol v pondelok ráno na okresnom súde v Lubbocku uznaný vinným z otrasného útoku na svoju vtedajšiu priateľku. Mladík sa na Solidad Torresovú vrhol po tom, čo si všimol, že si znovu do mobilu nainštalovala aplikáciu Snapchat.


Boxer (†28) sa zoznámil s priateľkou (†27) cez Tinder: Zistil, že nie je panna, a urobil desivú vec

Fotografie nie sú vhodné pre maloleté osoby a ľudí s citlivou povahou!

Mladík (21) do krvi
Zdroj: Torres Family

Incident sa odohral v dome dievčaťa v júni minulého roka. Solidad polícii povedala, že potom, čo sa s Dameonom spoznali cez Snapchat, si aplikáciu z telefónu odstránila. Neskôr sa však rozhodla, že si ju nainštaluje znovu a keď priateľ uvidel, že má na mobile nové správy, schytala od neho poriadku facku za to, že ho vraj podvádza. Tým sa však útok neskončil.

Mladík (21) do krvi
Zdroj: Torres Family

Marmolejo ju zhodil na zem a začal ju tĺcť a kopať do nej, až kým sa neprevrátila, aby si kryla hlavu a tvár. Podľa jej slov ju pritlačil na podlahu a udieral ju do bokov a trupu. Potom postupoval vyššie cez chrbát až ku hlave. Dievčine sa podarilo utiecť do kúpeľne, no mladík sa do nej dostal tiež a pokračoval v útoku. Tri až štyrikrát jej udrel hlavou o vaňu a nechal ju podľa KCBD ležať v bezvedomí v kaluži krvi.

Mladík (21) do krvi
Zdroj: Facebook

Po krutom čine museli tínedžerku hospitalizovať a zašiť jej ranu na čele 15-timi stehmi. Jej teraz už bývalého priatelia polícia zatkla aj na základe toho, že odtlačky jeho tenisiek zodpovedali modrinám na tele mladej ženy. Výšku trestu by sa mal vinník dozvedieť dnes.

Mladík (21) do krvi
Zdroj: Facebook


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články