Manžel odsekol žene nohy mačetou: Brutálne FOTO! Krvavý kúpeľ pred očami detí (9, 13) | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Manžel odsekol žene nohy mačetou: Brutálne FOTO! Krvavý kúpeľ pred očami detí (9, 13)

Putu Careenová
Putu Careenová, Zdroj: GoFundMe
12.09.2017 10:29

BALI - Odporný prípad domáceho násilia sa odohral v jednej z rodín na ostrove Bali, keď alkoholom podgurážený muž zaútočil na svoju manželku a mačetou jej odrezal nohy. Od činu ho neodradilo ani to, že sa na príšernú scénu pozerajú ich dve deti. Žiarlivý muž sa domnieval, že ho žena podvádza.


Krvavá dráma v Trnave: Na Adrianu (45) zaútočil po hádke muž, pobodanú ju našli pred vchodom

Manžel odsekol žene nohy
Zdroj: GoFundMe

Putu Careenová, ktorá upratovala domy Austrálčanov na Bali, doplatila na žiarlivosť svojho manžela, ktorý sa jej chcel pomstiť. Jeden z jej zamestnávateľov, Rohan Lee, ktorý si ju najal pred dvomi rokmi, bol z hrozného násilia taký šokovaný a zúfalý, že vytvoril žene stránku na internete, aby ju mohli dobrí ľudia finančne podporiť. Pomohli jej zaplatiť náklady na zdravotnú starostlivosť a postarať sa o deti vo veku deväť a 13 rokov, ktoré sa stali svedkami útoku.

Manžel odsekol žene nohy
Zdroj: GoFundMe

"Nielenže je to jeden z najodpornejších násilných činov, aké som kedy videl, najhoršie je to, že v Indonézii je obmedzená sociálna pomoc alebo vládna pomoc pre takúto liečbu," vysvetlil. Zverejnil aj zábery hrozivej scény, na ktorých je vidno krv na keramickej dlažbe aj vonku na terase domu, kde je stále položená mačeta. Zdravotníci, ktorí pomáhali obeť v agónii previezť na urgentný príjem, jej museli obviazať nohy, aby nevykrvácala.

Manžel odsekol žene nohy
Zdroj: GoFundMe

Lee podľa portálu mirror.co.uk tvrdí, že nemá na to, aby zaplatil za lekárske účty, protetické nohy alebo rehabilitáciu svojej zamestnankyne, a preto vyzval ľudí, aby jej pomohli. Dodal, že ak by mal niekto to potešenie stretnúť sa s Putu, vedel by, že je to jeden z najstarostlivejších ľudí. Keď mal horúčku dengue, nezištne mu pripravila domáce lieky. Takýto človek si zaslúži, aby aj jemu ostatní pomohli.

Manžel odsekol žene nohy
Zdroj: GoFundMe


Galéria

Putu Careenová

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: GoFundMe

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články