Strašná smrť: Rodičia nechali malé deti osamote, súrodenci upiekli sestričku (†1) v rúre | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Strašná smrť: Rodičia nechali malé deti osamote, súrodenci upiekli sestričku (†1) v rúre

Foto mŕtveho anjelika.
Foto mŕtveho anjelika.
Zdroj: gofundme.com
26.11.2015 09:10

HOUSTON - Tragicky sa skončil večer v houstonskom byte, kde matka a jej partner nechali štyri malé deti niekoľko hodín osamote. Súrodenci podľa polície zrejme zavreli 19-mesačné dievčatko do rúry a zapli ju. Keď sa dospelí vrátili, bolo dieťa mŕtve. Obaja kvôli tomu čelia obvineniu z ohrozenia detí, uviedla v stredu agentúra AP.


Darinka mala iba 10 mesiacov: FOTO najmladšej obete nešťastia, ako hľadí na lietadlo smrti

Dvadsaťpäťročná Raquel Thompsonová a jej o štyri roky mladší partner uložili deti do postele a vydali sa na návštevu príbuzných. Zhruba o dve hodiny sa vraj vrátili domov a cítili pach spáleniny. Keď prišli do kuchyne, uvideli otvorenú a zapnutú rúru a vnútri mŕtve telo dievčaťa.

Podľa polície sa jedno z detí, trojročný chlapec, priznal k tomu, že svoju sestru prinútil vliezť do rúry, zavrel ju a zapol. Spolu s ním boli v dome este dve deti, trojročné a päťročné. Všetky tri vraj vo chvíli, keď prišli dospelí, plakali a ukazovali smerom do kuchyne.

Podľa polície je zrejmé, že matka nechávala deti doma samotné častejšie. Thompsonová, ktorá je podľa médií v pokročilom štádiu tehotenstva, i jej partner boli vzatí do väzby a čaká ich súd, deti prinajmenšom dočasne skončili v starostlivosti úradov.


Galéria

Foto mŕtveho anjelika.

Nástroje k článkuZDROJ: ČTK, sz
FOTO: gofundme.com;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články