Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Samozvaný otec národa je späť: ROZHOVOR s Mečiarom aj o tom, s kým si vie predstaviť spoluprácu

Vladimír Mečiar.
Vladimír Mečiar.
Zdroj: Jan Zemiar
26.08.2019 05:55

TRENČIANSKE TEPLICE - Ľudia mali pocit, že odišiel do politického dôchodku a užíva si život v luxusnej vile v Trenčianskych Tepliciach. Expremiér Vladimír Mečiar však nedávno ohlásil, že pomáha zakladať novú politickú stranu. V čom sa ale bude líšiť od tých súčasných?


Mnoho ľudí si na obdobie "mečiarizmu" nespomína v dobrom. Vládu Vladimíra Mečiara poznačili veľké kauzy a doteraz nevyriešené prípady. Za vśetky stačí spomenúť zavlečenie syna bývalého prezidenta Michala Kováča do cudziny či doteraz nevyšetrenú vraždu Róberta Remiáša. 

Vladimír Mečiar.
Zdroj: Jan Zemiar

Vladimír Mečiar bol predsedom vlády až do roku 1998. Vtedy odišiel z volieb porazený a vládu už zostaviť nedokázal. Mnohí si pamätajú jeho vystúpenie v televízii, keď národu zaspieval "S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som, neublížil som nikomu z vás"

Vladimír Mečiar sa vracia: VIDEO Nová strana je na spadnutie, o Kočnerovi vedel už dávno

Po dvadsiatich rokoch mečiar ohlásil, že pomáha zakladať novú stranu. Bývalého premiéra Roberta Fica kritizuje, opozícia podľa neho u nás neexistuje. Prečo sa teda rozhodol opäť vstúpiť do verejného života, v čom sa bude jeho strana líšiť od tých existujúcich a s kým si vie predstaviť prípadnú spoluprácu, sa dozviete v rozhovore vo videu. 


Galéria

Vladimír Mečiar. Vladimír Mečiar.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
VIDEO: Maarty

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články