Módne (s)hity z premiéry: Nevkusná Nvotová, neusporiadaný Pomajbo a elegantná Hrycová! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Módne (s)hity z premiéry: Nevkusná Nvotová, neusporiadaný Pomajbo a elegantná Hrycová!

Roman Pomajbo, Dorota Nvotová a Wanda Adamík Hrycová.
Roman Pomajbo, Dorota Nvotová a Wanda Adamík Hrycová.
13.10.2017 12:00

BRATISLAVA – Vyšli si do spoločnosti! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala premiéra nového filmu Terezy Nvotovej s názvom Mečiar, ktorý si nenechali ujsť nielen známe osobnosti zo šoubiznisu, ale ani mnohí podnikatelia či politici. Na ich outfity sa pozrela odborným okom známa stylistka Andrea Ziegler. Takto ich zhodnotila!


Juraj Nvota, režisér a herec

Pán Nvota je oblečený fajn. Čierna sa do spoločnosti hodí. Sako trochu veľké. Formálnejšie by bolo lepšia voľba.

Módne (s)hity z premiéry:

Roman Pomajbo, herec

Trošku neusporiadané. Ak hnedé topánky, potom aj opasok. Tá športová vesta mi príde zbytočná. Radšej by som siahla po štýlovom saku. Predsa len ide o spoločenskú príležitosť.

Módne (s)hity z premiéry:

Dorota Nvotová, herečka a speváčka

Uf, tak toto je už trochu píliš preexponované. Nevkusné. Možno na hranici nevydarenej vulgárnosti. Červená a čierna je totálny prvý plán. V kombinácii s tmavošedou by to bolo viac šik. Ten červený opasok je tak retro, že by som ho vyradila zo svojho šatníka. A zvažovala by som, či by som tam ponechala aj tento typ sukne. Telové pančuchy by boli oveľa lepšia voľba. Lodičky v tomto prípade radšej klasické čierne. Zlatú bundu by som nechala doma a zvolila radšej čierny kratší kabát. Tento outfit na kultúru príliš nie je.

Módne (s)hity z premiéry:

Tereza Nvotová, režisérka a herečka

Najlepší styling večera. Všetko so všetkým ladí od účesu až po doplnky! Trendové, štýlové a veľmi šik.

Módne (s)hity z premiéry:

Ján Budaj, politik

Príliš formálne. Vymenila by som kravatu za veselšiu. Prúžky sa nosia viac na biznis. Prehodnotila by som aj správnu veľkosť, teda dĺžku rukávov na saku, a nohavíc. Zamyslela by som sa, či oblek je práve tá správna voľba na tento typ spoločenskej udalosti.

Módne (s)hity z premiéry:

Wanda Adamík Hrycová s manželom Marekom, producentka

Dáma elegantná. Pekná zlato-čierna kombinácia. Jednoduché a zároveň príjemné, dostatočne spoločenské. Manžel ale vôbec neladí. Jedno, čo musím pochváliť, je zladenie sivých odtieňov v tón v tóne. Trošku dlhé nohavice. Na bežný deň fajn, nie však do spoločnosti. K partnerke navyše vôbec neladí. Trochu elegancie by nezaškodilo.

Módne (s)hity z premiéry:

Fedor Flašík, podnikateľ

Fedor sa vyparádil dokonale. Módu má asi rád, vie sa zladiť a je to vidieť. Parádne topánky.  Na premiéru filmu môže byť.

Módne (s)hity z premiéry:

Martin Jakubec, spevák a podnikateľ

Jakubec si asi neuvedomil, že toto nie je politická kampaň. Je to až príliš formálne. Na takúto príležitosť by sa hodilo niečo viac uvoľnené, samozrejme pri zachovaní spoločenských detailov. Vyzerá to trochu smiešne. Je dôležité sa zladiť aj s príležitosťou, nielen s osobnosťou!

Módne (s)hity z premiéry:

Kto sa podľa vás obliekol najlepšie?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články