°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Módne (s)hity: Hurajová bez ladu a skladu, úžasná Šuvadová a 2 ozdoby večera!

Marianna Ďurianová, Lucia Hurajová, Silvia Šuvadová
Marianna Ďurianová, Lucia Hurajová, Silvia Šuvadová
15.05.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa?! Pred pár dňami sa bratislavskom nákupnom centre zišli mnohé známe tváre, aby si mohli vychutnať novú kolekciu istej módnej značky. Ako sa na tento event obliekli, zhodnotila módna stylistka Andrea Ziegler.


Lucia Hablovičová, bývalá riaditeľka Miss Slovensko

Táto dáma to vie. Krásne šaty. Vyzerá výborne. Možno by som akurát vymenila sandále. Tie vybíjané krúžky na nich mi neladia so šatami. Hladké by boli lepšia voľba. Ozdoba spoločnosti, nielen vizuálne, ale aj osobnostne.

Módne (s)hity: Hurajová bez

Lucia Hurajová, herečka

Bez ladu a skladu. Príde mi to ako – čo mi prišlo pod ruku... Načo tie hrubé čierne pančuchy? Náhrdelník stačí jeden malý krátky. Vlasy a účes od veci. Toto je celé zlé.

Módne (s)hity: Hurajová bez

Marianna Ďurianová, moderátorka

Majka overaly miluje a pristanú jej.  Biela farba je jej. Akurát tá bielo-krémová kombinácia nie je najšťastnejšia voľba. Možno by som pridala radšej nejakú pastelku miesto tej krémovej. Oceňujem striedmosť doplnkov. Ďalšia dáma, ktorá bude vždy ozdobou večera.

Módne (s)hity: Hurajová bez

Silvia Šuvadová, herečka

Silvia, tentokrát ťa musím chváliť. Táto šik jednoduchosť ti sekne. Minimalistické, nadčasové... Si krásna žena a nepotrebuješ veľa. V tomto vyzeráš úžasne. Držala by som toho. Je z teba štýlová dáma.

Módne (s)hity: Hurajová bez

Barbara Jagušák Heribanová, dcéra moderátorky Aleny Heribanovej

Všetko je fajn, „cool“. Ale na večer by som očakávala niečo viac. Aspoň topánkami by som to podtrhla. Tieto obyčajné tenisky mi prídu na deň ok, ale nie na event, aj keď nebol dress code.  Babsy, ty to vieš lepšie „rozbaliť“! 

Módne (s)hity: Hurajová bez

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Marianna Ďurianová, Lucia Hurajová, Lucia Hablovičová Lucia Hurajová Marianna Ďurianová Silvia Šuvadová Barbara Jagušák Heribanová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články