Kauza pokračuje: Polícia sa zaoberá komunikáciou Kollára s mladistvou na internete | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Kauza pokračuje: Polícia sa zaoberá komunikáciou Kollára s mladistvou na internete

Boris Kollár
Boris Kollár , Zdroj: Jan Zemiar
21.08.2017 15:40

BRATISLAVA – Polícia stále vyšetruje prípad komunikácie poslanca Národnej rady (NR) SR Borisa Kollára (Sme rodina) s mladistvou ženou na sociálnej sieti. Uviedol to hovorca Prezídia Policajného zboru Martin Wäldl.


„V uvedenom prípade vykonáva Národná kriminálna agentúra Prezídia Policajného zboru vyšetrovanie v súvislosti s internetovou komunikáciou na sociálnej sieti. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie podrobnejšie informácie poskytovať nebudeme,“ odpovedal Wäldl na otázku, či bol v danom prípade niekto obvinený alebo bolo vo veci rozhodnuté iným spôsobom.

Prezident Policajného zboru Tibor Gašpar v marci tohto roka informoval, že polícia od novembra minulého roka vedie trestné stíhanie vo veci ohrozovania mravnej výchovy mládeže na tom skutkovom základe, že neznámy páchateľ mal od začiatku roka 2014 na sociálnej sieti oslovovať mladistvú osobu spôsobom, ktorým ju mohol navádzať na záhaľčivý život.

V prípade strážcovia zákona vypočuli aj poslanca parlamentu Borisa Kollára, ktorý sa ku komunikácii s klientkou galantského resocializačného zariadenia priznal. Na brífingu okrem iného uviedol, že s dievčaťom sa nikdy nestretol, nevedel, koľko má rokov, ani že je klientka resocializačného zariadenia.

Kauza pokračuje: Polícia sa
Zdroj: Facebook

Kauza pokračuje: Polícia sa
Zdroj: Facebook

Kauza pokračuje: Polícia sa
Zdroj: Facebook

Kauza pokračuje: Polícia sa
Zdroj: Facebook


Galéria

Boris Kollár

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články