Kramný opäť prehovoril z cely: Toto má byť dôvod jeho posmešného výrazu v súdnej sieni! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Kramný opäť prehovoril z cely: Toto má byť dôvod jeho posmešného výrazu v súdnej sieni!

Petr Kramný prítomných udivoval svojím výrazom
Petr Kramný prítomných udivoval svojím výrazom
Zdroj: Profimedia
13.07.2015 09:04

PRAHA - Petr Kramný zo svojej cely prezradil, čo nestihol povedať počas posledného súdneho pojednávania. Po intenzívnom dvojtýždňovom procese je stále presvedčený o svojej nevine. Zdôveril sa s pocitmi, ktoré prežíva, keď ho všetci opovažujú za vraha.


Petr Kramný, obvinený z vraždy svojej manželky a dcérky počas dovolenky v Egypte, sa českému denníku Blesk zdôveril so svojimi pocitmi po dvojtýždňovom súdnom  maratóne. Podľa jeho slov ho mrzí výpoveď sestry, ktorá hovorila o jeho sklone k agresivite a problémovosti. Stále však trvá na svojej nevine a myslí si, že Monika s dcérou Klárkou zomreli na otravu. „Vracali sme a mali hnačku. To je holý fakt. Už len v teoretickej rovine by bolo hlúpe vraždiť elektrinou a predstierať nevoľnosť,“ doplnil s tým, že znalec mal priamo na mieste overiť, či bolo technicky možné zabiť ich prúdom. Vylúčil tiež, že by s telami po smrti manipuloval.

Svedok, ktorý mohol jediný zachrániť Kramného, na súde vybuchol: Rozosmial aj Petra

Kramný ďalej povedal, že motív vraždy kvôli bytu a peniazom alebo žiarlivosti je podľa neho hlúposť. Čo sa týka jeho zvláštneho posmešného výrazu počas procesu, to Kramný okomentoval nasledovne: „Prežívam bolesť. Okrem toho som v abnormálnom strese, pretože musím vysvetľovať niečo, čo som neurobil. Keď premýšľam, možno mám tento podivný výraz. Všetko okolo mňa je ako z nevydareného filmu.“ Hoci sú súdnoznalecké posudky odborníkov naklonené v neprospech Kramného, ťažkú hlavu si z nich nerobí. Myslí si, že každý z nás je iný a ideálny profil človeka neexistuje. Na pravde sa podľa neho zakladajú len sčasti. Zvyšok je len fikcia.

Kramný opäť prehovoril z
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Petr Kramný prítomných udivoval

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články