AKTUÁLNE V Bratislave horí budova Starej tržnice | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

AKTUÁLNE V Bratislave horí budova Starej tržnice

Zdroj: Topky/Maarty
15.11.2019 13:10

BRATISLAVA - Hasiči momentálne zasahujú v centre Bratislavy pre požiar v Starej tržnici. Na mieste je tridsať hasičov, budovu museli evakuovať. Požiar vypukol v suteréne budovy, pri požiari sa nezranila žiadna osoba.


Potvrdilo to Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave s tým, že momentálne sa realizuje prieskum a evakuácia budovy a zhodnotiť rozsah požiaru je zatiaľ ťažké.

V budove bolo okolo 70 ľudí

Požiar v Starej tržnici vypukol v suteréne budovy, podľa hasičov išlo o vybavenie kuchyne, následne oheň zadymil tržnicu. „Momentálne prebieha ventilácia priestorov, k zraneniam nedošlo,“ povedal veliteľ zásahu Lukáš Višváder s tým, že z tržnice museli evakuovať približne 60 - 70 osôb.

AKTUÁLNE V Bratislave horí
Zdroj: Topky/Maarty

Požiar vypukol v suteréne budovy

Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že požiar vypukol v suteréne budovy. „Hasiči pomohli s evakuáciou osôb nachádzajúcich sa v priestoroch. Na mieste udalosti zasahujú tri desiatky hasičov zo všetkých bratislavských hasičských staníc. Požiar sa podarilo lokalizovať a hasiči odvetrávajú silno zadymené priestory. Podľa predbežných informácií sa pri požiari nezranila žiadna osoba,“ informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

AKTUÁLNE V Bratislave horí
Zdroj: Topky/Maarty

AKTUÁLNE V Bratislave horí
Zdroj: Facebook/Polícia SR

AKTUÁLNE V Bratislave horí
Zdroj: Facebook/Polícia SR


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj
ZDROJ: TASR
VIDEO: Topky/

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články