Pílu v Košiciach zničil požiar: FOTO Hasiči ho likvidovali niekoľko hodín, obrovská škoda | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Pílu v Košiciach zničil požiar: FOTO Hasiči ho likvidovali niekoľko hodín, obrovská škoda

požiar v Košiciach
požiar v Košiciach
Zdroj: Facebook: Polícia SR - Košický kraj
01.06.2019 12:45

KOŠICE - V košickej časti Šebastovce zhorela v piatok v noci skladová hala aj priľahlá unimobunka. Predbežná celková škoda bola vyčíslená na takmer 375-tisíc eur. Policajný vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre zločin poškodzovania cudzej veci.


Požiar zničil zásoby v sklade aj stroje. Informovala o tom košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Požiarom vznikla škoda za takmer 375-tisíc eur.

požiar v Košiciach
Zdroj: Facebook: Polícia SR - Košický kraj

Požiar likvidovali hasiči niekoľko hodín, príčinu vzniku ešte len budú skúmať. Vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie pre zločin poškodzovania cudzej veci.

Požiar v Košiciach
Zdroj: Facebook: Polícia SR - Košický kraj

Za požiar budovy píly začala polícia trestné stíhanie

Trestné stíhanie za zločin poškodzovania cudzej veci začala polícia v súvislosti s piatkovým (31. 5.) nočným požiarom budovy píly v košickej mestskej časti (MČ) Šebastovce. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová.

Počas požiaru zhoreli skladová hala, priľahlá unimobunka, skladové zásoby aj strojové zariadenie. Bezprostredne po zásahu hasičov majiteľ odhadol dosiahnutú škodu vo výške 240.000 eur

„Predbežná celková škoda bola vyčíslená takmer na 375.000 eur,“ uviedla v sobotu Ivanová s tým, že presná príčina vzniku požiaru bude predmetom ďalšieho vyšetrovania. Spolu 23 hasičov likvidovalo oheň na mieste niekoľko hodín.


Galéria

požiar v Košiciach požiar v Košiciach Požiar v Košiciach

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Facebook - Polícia SR - Košický kraj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články