°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Kristián (†23) sa neukázal v práci: FOTO Po pár dňoch si jeho rodina vypočula zdrvujúcu správu

Na snímkach nebohý Kristián Šupina.
Na snímkach nebohý Kristián Šupina.
Zdroj: FB/K.Ž.Š.
01.06.2019 10:00

TRNAVA – Po 23-ročnom Kristiánovi Šupinovi z Trnavy bolo vyhlásené celoštátne pátranie. Oznámenie o jeho nezvestnosti prijala polícia v utorok (28. mája). Bohužiaľ, o dva dni na to sa jeho rodina dozvedela tragickú správu. Kristián bol nájdený mŕtvy.


Mladíkova sesternica Helena sa s ňou podelila na svojej sociálnej sieti. „Ďakujeme každému, kto sa zapojil do hľadania a zdieľania ohľadom nezvestnosti môjho bratranca Kristiánka Šupinu (23). So zármutkom vám oznamujeme, že sa našiel mŕtvy. Myslíte na neho a celú rodinu v modlitbách,“ napísala žena.

Na snímkach nebohý Kristián
Zdroj: FB/K.Ž.Š.

Jej bolestivé slová nám potvrdila polícia. „Došlo k úmrtiu bez cudzieho zavinenia. Vzhľadom na okolnosti úmrtia polícia nemôže poskytnúť bližšie informácie,“ potvrdila to krajská hovorkyňa Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Na snímkach nebohý Kristián
Zdroj: FB/K.Ž.Š.


Súviasiace: Kristián na FOTO zmizol, jeho rodina prežíva muky, polícia po ňom vyhlásila celoštátne pátranie


Helena krátko po tom, ako jej zmizol bratranec, povedala, že sa neukázal v práci a mobil aj sociálne siete mal vypnuté. Naposledy bol podľa jej slov videný v piatok (24. mája) vo večerných hodinách v meste Trnava, odvtedy o sebe nepodal nijakú správu.


Galéria

Na snímkach nebohý Kristián Na snímkach nebohý Kristián Na snímkach nebohý Kristián

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články