Z pokojnej služby totálny horor: Zdesená pracovníčka nemala na výber, polícia prosí o pomoc | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Z pokojnej služby totálny horor: Zdesená pracovníčka nemala na výber, polícia prosí o pomoc

Polícia vyšetruje lúpež na čerpacej stanici v Prievidzi
Polícia vyšetruje lúpež na čerpacej stanici v Prievidzi
Zdroj: TASR/KR PZ v Trenčíne
20.05.2019 11:50

PRIEVIDZA - Prievidzskí policajti vyšetrujú lúpež na čerpacej stanici na Bojnickej ceste v Prievidzi. K trestnému činu došlo v pondelok okolo 1.30 h a dopustil sa ho doposiaľ neznámy páchateľ. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri jeho objasnení. Informovala o tom Elena Antalová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.


"Doposiaľ neznámy páchateľ podišiel k zamestnankyni čerpacej stanice a s krátkou guľovou zbraňou v ruke od nej žiadal peniaze. Vystrašená žena mu zo strachu o svoj život a zdravie vydala peniaze, ktoré mala v pokladnici. Na miesto udalosti sa počas necelej 1,5 minúty dostavila aj policajná hliadka, avšak páchateľa sa jej zadržať nepodarilo," opísala Antalová. 

Páchateľ podľa nej vzal peniaze a následne pešo ušiel do blízkeho okolia, na mieste pátrajú prievidzskí kriminalisti a aj psovod so špeciálne vycvičeným psom. Neznámy páchateľ je vo veku asi 30 až 35 rokov. Je vysoký asi 180 centimetrov a oblečený bol celý v čiernom. 

"Polícia žiada občanov, ktorí si všimli pohyb podozrivého muža v blízkosti čerpacej stanice či v bližšom okolí čerpacej stanice, aby kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158 alebo formou súkromnej správy na Facebooku polície Slovenskej republiky," vyzvala Antalová. 


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články