Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

FOTO V Bánovciach nad Bebravou horela hala a ďalšie objekty: Škody za státisíce eur

Zdroj: FB/HaZZ
26.02.2019 09:37

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - Na Trenčianskej ulici v Bánovciach nad Bebravou horela v utorok nadránom výrobná hala. Požiar sa rýchlo rozšíril i na ďalšie priľahlé objekty. Pri udalosti, ktorá vypukla krátko po 1.00 h, zasahujú štyri desiatky profesionálnych i dobrovoľných hasičov, informoval TASR hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.


"Zasahujúci hasiči odpojili postihnutý objekt od prívodu energií a za účelom lokalizácie požiaru nasadili 13 hasebných prúdov za súčasného vykonávania monitoringu ovzdušia v blízkosti objektu a postupného rozoberania konštrukcií postihnutých a ochladzovania priľahlých objektov," opísal Petrík. 

FOTO V Bánovciach nad
Zdroj: FB/HaZZ

Krátko po 4.00 h nadránom požiar podľa neho hasiči lokalizovali, pričom momentálne zasahujúci príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) vykonávajú hasebné práce a priebežne vyhľadávajú a likvidujú skryté lokálne ohniská. "Pri požiari sa nikto nezranil. Zásah momentálne ešte trvá. Na miesto udalosti smeruje aj expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z Ministerstva vnútra SR," dodal. Následkom požiaru vznikla škoda predbežne vyčíslená na 400-tisíc eur. 

FOTO V Bánovciach nad
Zdroj: FB/HaZZ

FOTO V Bánovciach nad
Zdroj: FB/HaZZ


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články