Lúpežné prepadnutie na bratislavskej benzínke: FOTO Polícia prosí verejnosť o pomoc | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Lúpežné prepadnutie na bratislavskej benzínke: FOTO Polícia prosí verejnosť o pomoc

Lúpežné prepadnutie čerpacej stanice v Bratislave
Lúpežné prepadnutie čerpacej stanice v Bratislave
Zdroj: KR PZ v Bratislave
14.01.2019 20:50

BRATISLAVA - Polícia vyšetruje okolnosti nedeľného (13.1.) lúpežného prepadnutia čerpacej stanice na Rožňavskej ulici v Bratislave. Verejnosť žiada o pomoc. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.


Doposiaľ neznámy páchateľ vošiel podľa doterajších informácií v nedeľu krátko pred 15. h do predajných priestorov čerpacej stanice, kde pod hrozbou použitia zbrane požadoval od jej zamestnancov vydanie finančnej hotovosti. "Zamestnanci z obavy o svoj život a zdravie odstúpili od pokladnice, z ktorej si následne neznámy páchateľ zobral 450 eur. S finančnou hotovosťou následne utiekol na doposiaľ neznáme miesto," spresnila Mihalíková. Počas lúpežného prepadnutia nikto neutrpel zranenie.

Lúpežné prepadnutie čerpacej stanice
Zdroj: KR PZ v Bratislave

Policajný vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže, za ktorý hrozí páchateľovi v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov. Po páchateľovi policajti intenzívne pátrajú. Verejnosť preto polícia vyzýva na spoluprácu. Akékoľvek informácie o osobe zachytenej na záberoch, ktorá by svojimi informáciami mohla prispieť k objasneniu lúpežného prepadnutia, môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.


Galéria

Lúpežné prepadnutie čerpacej stanice Lúpežné prepadnutie čerpacej stanice

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články