Nehoda na hraničnom priechode medzi Jarovcami a Kittsee: Vodička (52) utrpela vážne zranenia | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Nehoda na hraničnom priechode medzi Jarovcami a Kittsee: Vodička (52) utrpela vážne zranenia

Zdroj: TASR - Oliver Ondráš
06.12.2018 11:43

JAROVCE/KITSEE - Na starom hraničnom priechode Jarovce - Kittsee došlo k vážnej dopravnej nehode. Bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková priblížila, že pravdepodobnou príčinou havárie bol šmyk. Vodička Land Rovera utrpela vážne zranenia, skončila v jednej z bratislavských nemocníc.


Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky. Podľa dostupných informácií mala ťažké zranenia utrpieť šoférka vozidla Land Rover s dunajskostredským evidenčným číslom. "Ošetrili ju a s úrazom hlavy ju v umelom spánku previezli do jednej z bratislavských nemocníc," doplnila hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Dopravný servis Zelená vlna informoval, že v úseku sa tvorili kolóny, keďže bol neprejazdný v oboch smeroch.

Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave informovalo, že účastníkom nehody malo byť jedno vozidlo. Polícia neskôr priblížila okolnosti nehody, ku ktorej došlo krátko pred deviatou hodinou ráno. "Podľa dostupných informácií z miesta dopravnej nehody vodička prechádzala po Palmovej ulici z Rakúskej republiky smerom do Bratislavy," uviedla Lucia Mihalíková s tým, že pri zaradzovaní sa pred predchádzané vozidlo dostala pravdepodobne šmyk, následkom čoho narazila do stromu. 

Meteorológovia varujú vodičov: Pozor na poľadovicu na západnom a strednom Slovensku

Či sa žena pred jazdou posilnila alkoholom, preukáže až odber krvi. "Doprava v uvedenom úseku bola počas dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov usmerňovaná hliadkou dopravnej polície," povedala hovorkyňa. Dodala, že škodu predbežne vyčíslili na dvetisíc eur.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články