°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Polícia vyšetruje vážnu nehodu pri Trnave: FOTO Autá na šrot, okolnosti sú nejasné

Zdroj: polícia
29.10.2018 17:00

TRNAVA - Polícia v Trnave vyšetruje vážnu dopravnú nehodu. Došlo k nej v uplynulých dňoch na ceste medzi Trnavou a obcou Bučany. Priebeh ani okolnosti čelnej zrážky dvoch vozidiel nie sú známe, polícia sa preto obracia na verejnosť. Pomôcť môžete svedeckou výpoveďou či kamerovým záznamom.


K nehode došlo 16. októbra v skorých ranných hodinách. "Dopravní policajti v Trnave žiadajú občanov o pomoc pri objasnení priebehu dopravnej nehody medzi vozidlami Seat Leon a Peugeot 37," uviedla trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Polícia vyšetruje vážnu nehodu
Zdroj: polícia

Pri nehode došlo k vážnym zraneniam oboch vodičov. Polícia vykonala prvotné úkony a začala vo veci trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Nakoľko nie je zrejmý priebeh a okolnosti dopravnej nehody, polícia sa obracia na svedkov, aby poskytli polícii svedecké výpovede, prípadne kamerové záznamy, na ktorých by mohol byť zachytený priebeh dopravnej nehody. 

Polícia vyšetruje vážnu nehodu
Zdroj: polícia

"Občania môžu políciu kontaktovať cez bezplatnú linku 158 alebo aj prostredníctvom súkromnej správy cez policajnú stránku na sociálnej sieti," doplnila hovorkyňa KR PZ v Trnave.


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články