Hlohovčan nedal prednosť v jazde, stálo ho to život: FOTO z miesta tragickej nehody | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Hlohovčan nedal prednosť v jazde, stálo ho to život: FOTO z miesta tragickej nehody

Hlohovčan nedal prednosť v jazde, stálo ho to život
Hlohovčan nedal prednosť v jazde, stálo ho to život
Zdroj: KR PZ Trnava
20.09.2018 11:35

LEOPOLDOV - Život 66-ročného Hlohovčana vyhasol v stredu (19. 9.) pri Leopoldove. Muž viedol osobné auto Citroën C-Elysée po ceste tretej triedy v smere na Hlohovec. Podľa doterajších zistení pravdepodobne nerešpektoval dopravné značenie Stoj, daj prednosť v jazde a v dôsledku toho do jeho ľavej strany narazilo nákladné auto Renault Master, idúce po hlavnej ceste.


"Vodič Citroënu utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Iní ľudia sa nezranili, dychová skúška na alkohol bola u vodiča Renaultu negatívna," informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová.

Hlohovčan nedal prednosť v
Zdroj: KR PZ Trnava

Polícia pre nehodu uzatvorila úsek cesty medzi Hlohovcom a Trakovicami, po zadokumentovaní a odstránení dôsledkov bola sprejazdnená o 20.30 h. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje aj za pomoci znalca z odboru cestná doprava, bolo začaté trestné stíhanie pre usmrtenie.

Hlohovčan nedal prednosť v
Zdroj: KR PZ Trnava

Polícia apeluje na vodičov, aby sa na jazdu riadne sústredili a sledovali a rešpektovali dopravné značenie. Značka Stoj, daj prednosť v jazde ukladá vodičovi povinnosť zastaviť vozidlo a dať prednosť v jazde, vodič je povinný zastaviť vozidlo na takom mieste, odkiaľ má náležitý rozhľad.

Hlohovčan nedal prednosť v
Zdroj: KR PZ Trnava


Galéria

Hlohovčan nedal prednosť v Hlohovčan nedal prednosť v Hlohovčan nedal prednosť v Hlohovčan nedal prednosť v

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články