Dráma vo Vrakuni: Lenku (11) zrazil na priechod neznámy vodič, do školy prešla so zlomenou panvou | Topky.sk

Sobota, 17. november 2018. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Dráma vo Vrakuni: Lenku (11) zrazil na priechod neznámy vodič, do školy prešla so zlomenou panvou

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: SITA
14.06.2018 15:30

BRATISLAVA - Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo dnes krátko po 07.15 h na Uzbeckej ulici. Vodič na priechode pre chodcov zrazil 11-ročné dievča a z miesta nehody ušiel.


Polícia pátra po vodičovi, ktorý na priechode pre chodcov v Podunajských Biskupiciach na Uzbeckej ulici zrazil 11-ročnú Lenku a z miesta nehody ušiel. Podľa našich informácií dievčatko po nehode prišlo do školy a odtiaľ učiteľka volala záchranku. Lenka mala pritom zlomenú panvu.

"Môžem potvrdiť zásah záchranárov, ktorí ošetrili zranené dieťa a previezli ho do Detskej fakultnej nemocnice v Bratislave. Vzhľadom k tomu, že ide o maloletého pacienta, viac informácií k jeho zdravotnému stavu neposkytneme," informovala Alena Krčová, hovorkyňa záchranárov.

Lenku zrazil vodič priamo
Zdroj: Facebook

"V súvislosti s objasňovaním okolností tejto dopravnej nehody sa zároveň obraciame aj na verejnosť. Svedkov, ktorí videli v inkriminovanom čase na uvedenom úseku priebeh a okolnosti tejto udalosti, alebo disponujú informáciami ktoré by prispeli k jej objasneniu, vyzývame aby sa prihlásili osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo na bezplatnom čísle polície 158," informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.


Galéria

Ilustračné foto Lenku zrazil vodič priamo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Komunálne voľby 2018
Aktuálne novinky a prehľady
kandidátov v komunálnych voľbách 2018
na Slovensku.