Syn našiel mŕtvu mamu (†56) v spálni: Podozrivý je otec, mal ju škrtiť a trieskať hlavou! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Syn našiel mŕtvu mamu (†56) v spálni: Podozrivý je otec, mal ju škrtiť a trieskať hlavou!

V tomto dome žili manželia
V tomto dome žili manželia
Zdroj: foto: tv markíza
18.07.2014 09:58

RADOŠOVCE – Otrasný pohľad sa naskytol synovi, keď zašiel z práce navštíviť svojich rodičov. V spálni na dlážke našiel doráňané telo mamy (†56) a vedľa neho sediaceho otca s nepríčetným pohľadom. Privolaní záchranári skonštatovali už len smrť, zo zabitia je podľa polície podozrivý manžel Emil (60). Ako hovoria miestni obyvatelia, pod tragédiu sa podpísal alkohol.


Mamu našiel v kaluži krvi ležať v spálni jej syn. Anna mala dobitú hlavu, čo nasvedčovalo tomu, že ju ňou niekto trieskal o zem. Navyše mala na krku stopy po škrtení. Šokovaný syn okamžite privolal záchranárov, tí, žiaľ, len skonštatovali smrť.

Podozrivým zo zabitia je manžel Emil, ktorého našiel syn sedieť v kresle vedľa tela ženy pred televízorom. Mal nepríčetný pohľad a bol opitý.

Syn našiel mŕtvu mamu
Zdroj: foto: tv markíza

Hádky kvôli peniazom, ktoré sa končili krikom a bitkou, boli medzi párom na dennom poriadku. Miestni obyvatelia svorne povedali, že tragédia bola len otázkou času. „Mali dlhodobé problémy, ktoré riešili tak, ako riešili. Inklinovali k alkoholu,“ povedal sused pre Tv Markíza. Aj keď boli podľa susedov manželia slušní ľudia, alkohol obľubovali obaja.

Syn našiel mŕtvu mamu
Zdroj: foto: tv markíza

Muža policajti po príchode na miesto činu zadržali. V dychu mu namerali 2,5 promile. Umiestnili ho do policajnej cely. Vyšetrovateľ musel na jeho vypočutie čakať, dokedy mu neklesla hladina alkoholu v krvi. Podľa polície je podozrivý zo zabitia. Všetko nasvedčuje tomu, že k tragédii došlo po manželskej hádke. Kriminalisti na mieste našli aj porozbíjané taniere. „Muž je momentálne zadržaný v cele a čakáme na výsledky súdnej pitvy,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Podľa vyjadrení súdneho lekára Anna mala zomrieť v ranných hodinách, telo našiel jej syn až o tretej popoludní. Manželia žili na Záhorí a mali dvoch synov.


Galéria

V tomto dome žili

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články