°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Sexi herec sa zamiloval: Ehm, takúto ženu by ste vedľa neho fakt nečakali!

Zac Efron
Zac Efron
Zdroj: SITA
10.09.2020 20:00

BAYRON BAY - Zac Efron (32) rozhodne patrí medzi hollywoodskych fešákov. Sympatie dievčat si získal už pôsobením v High School Musical a aj dnes má množstvo fanúšičiek. Tie však majú smolu. Podľa najnovších informácií je herec zamilovaný a za svojou láskou sa dokonca plánuje presťahovať. Ako vyzerá žena, ktorá ho opantala?


Obyčajná šedá myška! Aj takto by sa dala okomentovať nová frajerka Zaca Efrona - Austrálčanka menom Vanessa Valladares. Zaľúbencov v uplynulých dňoch nafotili paparazzi v uliciach. Pri pohľade na zvláštne oblečenú brunetku s kratšími vlasmi by zrejme len málokto povedal, že ide o frajerku známeho fešáčika. 

Ako sa zahraničným médiácm podarilo zistiť, Efronova láska nepôsobí v šoubiznise, je čašníčkou. Herec ju spoznal počas návštevy kaviarne, kde sa spolu so štábom projektu, ktorý nakrúca pre Netflix, zastavili.

Zac je svojou obyčajnou frajerkou očarený a dokonca si plánuje u protinožcov kúpiť aj nejakú nehnuteľnosť. Nuž, nechajme sa prekvapiť, či tento vzťah skončí svadbou. 

Zac Efron so svojou frajerkou Vanessou Valladares.
Zac Efron
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Zac a Vanessa pekný pár?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1441Galéria

Zac Efron Zac Efron Zac Efron so svojou Zac Efron Zac Efron Zac Efron Zac Efron

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články