Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Slávneho herca načapali s milenkou: Ben, veď ty si v tom až po uši!

Ben Affleck
Ben Affleck
Zdroj: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, File
13.03.2020 20:00

KOSTARIKA - Zamilovaný! Najnovšie paparazzi zábery Bena Afflecka (47) určite potešia jeho priaznivcov. Na topkách sme vás už informovali, že s krásnou Anou de Armas (31) sú viac, než kolegovia. Spomínané fotky sú tým najlepším dôkazom. Pozrite!


Preskočila medzi nim iskra! Ben Affleck sa v posledných rozhovoroch netajil tým, že túži po láske. Od rozvodu s matkou svojich troch detí - Jennifer Garner mal viacero mileniek. Jeho srdce si aktuálne získala herečka Anda de Armas, ktorá v najnovšej bondovke No Time To Die stvárnila Bond girl. Dvojica si spolu zahrala v počine Deep Water, kde im tvorcovia dopriali aj erotické scény. A dnes je jasné, že vzájomnú príťažlivosť hrať nemuseli. 

Slávny herec vraj zbalil ďalšiu cicu: TU ju máte nahú!

Brad a Ana si aktuálne užívajú chvíle oddychu. Najskôr si to namierili na Kubu, odkiaľ kráska pochádza. Na twitteri sa objavovali fotografie ľudí, ktorí slávneho herca s frajerkou stretli napríklad v reštaurácii a bolo zrejme, že k sebe majú blízko. 

Aktuálne paparazzi zábery z Kostariky sú však tým najlepším dôkazom. Bulvárnym fotografom sa Afflecka a mladšiu kolegyňu podarilo zvečniť počas romantickej prechádzky po pláži. Bosý Ben si svoju lásku fotil, túlili sa k sebe a jeho šťastný úsmev a zamilovaný pohľad hovoria za všetko. 

Ben Affleck a Ana de Armas už svoju lásku neskrývajú.
Ben Affleck a Ana
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ben Affleck Ben Affleck a Ana Ben Affleck a Ana Ben Affleck Ben Affleck

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články