Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Známy herec si na ulici vyrobil TRAPAS: Toto skrýva pod gaťami!

Ben Affleck
Ben Affleck
Zdroj: profimedia.sk
27.07.2020 20:00

LOS ANGELES - Ukázal aj to, čo nechcel! Nie je tajomstvom, že Ben Affleck (47) je momentálne šťastný a zamilovaný. Po boku krásnej Any de Armas (32) priam žiari spokojnosťou. Paparazzi nedávno nafotili zaľúbencov v uliciach. A veru, naskytol sa im aj pomerne zaujímavý pohľad...


Romantické prechádzky a venčenie štvornohých miláčikov sú obľúbené aktivity herca Bena Afflecka a jeho frajerky Any de Armas. Správy o tom, že z kolegov sú milenci, sa v médiách objavili v marci tohto roka. Dvojica sa zblížila počas nakrúcania filmu s názvom Deep Water.

Zaľúbenci sa svojou láskou vôbec netaja. V uliciach ich bežne vidno, ako si vymeňajú nežné bozky, či sa ruka v ruke spolu prechádzajú.

Pred pár dňami mali počas venčenia psíkov opäť neželanú spoločnosť v podobe bulvárnych fotgrafov. Ben z toho nebol príliš nadšený, čo výrazmi tváre dal aj patrične najavo. Ktovie, či sa jeho hnev neznásobí, keď zbadá, čo sa im podarilo nafotiť...

Keď sa totiz Affleck zohol, aby po štvornohom miláčikovi pozbieral exkrementy, nohavice a spodná bielizeň sa mu zosunuli tak, že sa každému naskytol pohľad na hercov zadok. Riadny trapas, že? 

Ben Affleck a Ana de Armas počas spoločnej prechádzky.
Ben Affleck a Ana
Zdroj: profimedia.sk

Ben Affleck ukázal bulvárnym fotografom zadok.
Ben Affleck a Ana
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Ben Affleck Ben Affleck Ben Affleck Ben Affleck Ben Affleck a Ana Ben Affleck ukázal bulvárnym Ben Affleck

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články