Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Slávny herec dostal kopačky: Takto sa trápi... A jeho bývalá všetkých šokovala!

Ben Affleck a Ana de Armas
Ben Affleck a Ana de Armas
Zdroj: profimedia.sk
20.01.2021 18:00

LOS ANGELES - Na topkách sme vás včera informovali, že vzťah herca Bena Afflecka (48) a krásnej Any de Armas (32) je už minulosťou. Aj keď to vyzeralo tak, že tí dvaja sú pre seba stvorení, opak je pravdou. Zhruba po roku randenia sa nečakane rozišli. Ako sa s nevydareným vzťahom vyrovnávajú?


Pri pohľade na kubánsku herečku Anu de Armas sa nemožno čudovať, že sa do nej Ben Affleck počas filmovania počinu Deep Water zamiloval. A že nešlo len o chvíľkové poblúznenie dokazovali mnohé paparazzi zábery, na ktorých sa zaľúbenci bozkávali. 

Podľa najnovších informácií je však už tento vzťah minulosťou. Ako sme vás informovali, dvojica sa rozišla počas jedného z mnohých telefonátov, v rámci ktorých preberali svoju budúcnosť. Hlavnou príčinou rozchodu má byť to, že Ana nechce žiť v Los Angeles a Ben sa nechcel sťahovať, lebo chce byť svojim trom deťom stále nablízku. 

Nečakaný ROZCHOD v šoubiznise! Tieto slová mnohým zlomia srdce...

Médiá sú v týchto dňoch plné správ, že hviezdny Affleck dostal kopačky. Sympatický herec dlhé roky bojoval so závislosťou od alkoholu. Ostáva len dúfať, že po rochode nebude hľadať útechu na dne pohárika. Paparazzom sa ho podarilo nafotiť pred domom, keď si bol vyzdvihnúť nejakú zásielku. Pohľad na jeho smutnú a strhanú tvár prezrádza, že práve neprežíva najlepšie obdobie. 

Ben Affleck sa po rozchode trápi.
Ben Affleck
Zdroj: profimedia.sk

Na sociálnych sieťach sa v uplynulých dňoch objavili aj zábery krásnej Any. Tá nepôsobi dojmom, že by ju rozchod nejako trápil. Zároveň všetkých poriadne prekvapila. Herečka totiž predviedla nový účes. Keďže ide o dosť radikálnu zmenu, mnohi sa nazdávajú, že si pomohla parochňou. Nuž, čas ukáže, aká je pravda.  

Na YouTube sa objavilo video, v ktorom Ana de Armas predvádza svoj nový účes.
Ana de Armas
Zdroj: YouTube

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ben Affleck a Ana Ben Affleck sa po Ana de Armas má Ana de Armas má Na YouTube sa objavilo Ben Affleck Ben Affleck bol po Ben Affleck a Ana

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, Instagram, SITA, pixabay

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články