°C

Štvrtok, 25. február 2021. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Známa speváčka pobehuje po kuchyni takmer nahá: TOTO je sen každého chlapa!

Bebe Rexha
Bebe Rexha
Zdroj: Instagram
22.02.2021 22:00

LOS ANGELES - Nemôže sa sťažovať! Speváčka Bebe Rexha (31) veľmi dobre vie, ako ulahodiť svojej láske. Hádam každý chlap nám dá za pravdu, že dobré jedlo a pohľad na frajerku v spodnej bielizni je priam ideálna kombinácia. Tu je FOTO ako dôkaz!


Na topkách sme vás už informovali, že speváčka Bebe Rexha je šťastne zamilovaná do kameramana menom Keyan Safyari. Dvojica sa dala dokopy začiatkom roka 2020. „Tento muž je veľmi výnimočný. Je milujúci, stará sa o mňa, má pochopenie pre moju prácu a kariéru. Je naozaj skvelý a robí ma šťastnou. A navyše, moja rodina ho zbožňuje,” uviedla umelkyňa v rozhovore pre Entertainment Tonight.

Bebe Rexha so svojou láskou.
Bebe Rexha
Zdroj: profimedia.sk

A aj keď Bebe Rexha na sociálnych sieťach fotky s frajerom nezverejňuje, je zrejme, že idylka v ich vzťahu pretrváva. Zrejme i vďaka tomu, že speváčka dbá o to, aby jej milému nič nechýbalo. Dôkazom je jej nedávny príspevok. 

Umelkyňa totiž na fotke pózovala odetá len v spodnej bielizni a sexi župane červenej farby. „Chystám svojmu mužovi raňajky,” napísala výstižne k záberom Bebe, ktorá tak potešila nielen svojho milého, ale aj svojich mužských priaznivcov. A fanúšičkam môže byť smelo inšpiráciou. 

Bebe Rexha vie ako potešiť svojho frajera.
Bebe Rexha
Zdroj: Instagram

Bebe Rexha spravila radosť aj fanúšikom.
Bebe Rexha
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články