°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Proti koronavírusu bojuje aj sexi doktorka: FOTO Pod plášťom skrýva namakané telo

Yuan Herong
Yuan Herong
Zdroj: Instagram/yuanherong1229
14.02.2020 23:00

PEKING - Koronavírus stále ohrozuje celý svet. Celkový počet mŕtvych obetí epidémie, trvá už viac ako dva mesiace, bol v piatok 1383 a potvrdených prípadov nákazy tiež stúpol na viac ako 63-tisíc. V čínskej nemocnici bojuje proti tomuto nebezpečnému vírusu aj doktorka, ktorá sa okrem toho stíha venovať kulturistike a bodybuildingu. No jej doktorské poslanie je pre ňu prvoradé.


Koronavírus SARS-CoV-2 (predtým 2019-nCoV), ktorý spôsobuje ochorenie pomenované COVID-19, bol prvýkrát hlásený 31. decembra 2019. Odvtedy počet nakazených ale aj mŕtvych stúpa, čínske mestá sú v karanténé a nemocnice sú preplnené. V jednej z nich pomáha v boji proti koronavírusu kráska doktorka Yuan Herong, ktorá má síce milú tváričku, no pod plášťom ukrýva svalnaté telo, ktoré už na prvý pohľad vzbudzuje rešpekt. 

Proti koronavírusu bojuje aj
Zdroj: Instagram/yuanherong1229

Mladá doktorka sa totiž okrem svojej lekárskej profesii venuje kulturistike aj bodybuildingu, pričom svoje fotografie pravidelne uverejňuje na sociálnej sieti. Na Instagrame má takmer 390-tisíc sledovateľov a jej profil zdobí takmer tisíc príspevkov. 

Proti koronavírusu bojuje aj
Zdroj: Instagram/yuanherong1229

Modelka je na mnohých fotografiách oblečná ako superhrdinka, no v súčasnosti hrá úlohu v reálnom živote oveľa dôležitejšiu. V čínskej nemocnici bojuje proti novému koronavírusu, ktorý si už vyžiadal viac ako 1300 obetí a počet nakazených stále stúpa. Čínska hviezda sociálnych médií tak odhalila v poslednom čase viac zo svojej druhej stránky, teda ako doktorka. "Som lekár. Musím byť v prvej línii. Pre boj s epidémiou urobím všetko“ napísala v jednom z príspevkov.

Proti koronavírusu bojuje aj
Zdroj: Instagram/yuanherong1229

„Pacienti sa liečia tradičnou čínskou medicínou a inou symptomatickou liečbou. Pokúsime sa čo najlepšie urobiť dobrú prácu v prevencii a liečbe," uviedla Herong, pričom sa popri tom všetkom stíha pripravovať aj na súťaž v kulturistike. Vo všetkom je pomáha veľká podpora nielen od rodiny, ale od fanúšikov. 

Proti koronavírusu bojuje aj
Zdroj: Instagram/yuanherong1229


Galéria

Yuan Herong

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/mCul

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články