Piatok23. február 2024, meniny má Roman, Romana, zajtra Matej

Dcéra krásnej herečky opäť šokuje: Najskôr vlasy na ježka a teraz... Preboha!

Seraphine Rose Affleck Zobraziť galériu (2)
Seraphine Rose Affleck (Zdroj: Profimedia)

LOS ANGELES - Keď sa v médiách objavili fotky, na ktorých dcéra Jennifer Garner a Bena Afflecka - Seraphine prekvapila novým účesom, mnohí jedinci nechápavo krútili hlavou. Ktovie, čo povedia, keď uvidia ďalšiu zmenu, ktorú prominentná dcéra podstúpila.

Jennifer Garner je krásna žena, ktorá ani s pribúdajúcimi rokmi nestráca nič zo svojho šarmu. Kedykoľvek sa objaví v spoločnosti, vyzerá skvele a patrí k tým šťastným ženám, ktorým svedčí aj prirodzenosť. 

Galéria: Jennifer Garner je krásna žena

Podobne, ako mnohé (nielen) známe tváre, i ona má doma svoj klon. Najstaršia dcéra Violet Anne slávnej herečke akoby z oka vypadla. Keď ale príde reč na prostrednú dcéru - Seraphine Rose, tak to je už o inom. Tá preferuje úplne iný štýl obliekania a má svojský imidž. 

Šaty s kvetinovými vzormi či dlhú hrivu od nej nečakajte. Len pred pár dňami zaskočila verejnosť, keď sa v uliciach objavila vystrihaná nakrátko. Teraz svoj účes "vylepšila" a vlasy má ružové. Čo na tieto výstrelky hovoria jej slávni rodičia, zatiaľ nie je známe.   

V šoubiznise však nejde o prvý podobný prípad. V minulosti rada rebelovala napríklad dcéra Demi Moore a Brucea Willisa, ktorá pútala pozornosť svojou výstrednosťou. Krátke vlasy nosí aj dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta, ktorá chcela byť od malička chlapcom. Svojský imidž má aj dcéra Jennifer Lopez, ktorá sa definuje ako nebinárna osoba. 

Ben Affleck na nákupoch
Zobraziť galériu (2)
Ben Affleck na nákupoch so svojou dcérou Seraphinou a vyženenou dcérou Emme, ktorej mamou je jeho manželka JLo.  (Zdroj: profimedia.sk)

Viac o téme: Jennifer GarnerBen Affleck
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu